ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Flower Power-XXL-A1-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00244-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A1-1-209x62x99 cm
1 110 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna pełne kolorów dzięki dekoracjom

Dla rodziców szukających dla małej czy już nieco większej dziewczynki oryginalnego łóżka dziecięcego kolekcja mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta daje duże możliwości. Łóżko dziecięce z litego drewna z dekoracjami w sytych kolorach jest jedną z wielu możliwości kolekcji Flower Power. Prócz innych dziecięcych dekoracji w tak samo sytych kolorach wybierać można z szerokiej oferty samodzielnych elementów mebli dziecięcych z litego drewnamożna więc oczywiście w bardzo oryginalny sposób urządzić cały pokój dziecięcy dla dziewczynki lub dla dwójki dziewcząt. Nie brak tu bowiem oferty piętrowych łóżek z litego drewna lub łóżek z dodatkową leżanką. Duński producent przynosi na nasz rynek nowe możliwości urządzania wnętrz dla dzieci. 

 

 

Jakość mebli dziecięcych z litego drewna jest najważniejsza

Duński producent, który zajmuje się przede wszystkim produkcją mebli dziecięcych z litego drewna, kładzie nacisk na jakość. Meble posiadają odpowiednie certyfikaty i gwarancję przedłużoną do 36 miesięcy. Drewno sosnowe pokryte jest białym, wodorozpuszczalnym lakierem, dzięki czemu pozostaje widoczna jego struktura. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Cena łóżka dziecięcego zawiera stelaż, można też nabyć materac z wymienialnym pokrowcem lub dekoracyjne poduszki.

 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Do wyboru materace o wysokości 9cm lub 12 cm. Materace z wymienialnym pokrowcem w kilku odcieniach do wyboru.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

-10%
Dziecięce dekoracyjne poduszki Flower Power 36-4334-PI-000

Dziecięce dekoracyjne poduszki Flower Power 36-4334-PI-000

Przybliżony czas dostawy:
340 zł
w magazynie
306 zł

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale 36-1002-32-09A

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale 36-1002-32-09A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 967 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie