ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce z dostawką Bella 10.515.1100-507.1111

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00120-2016
2 717 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Szuflada pod łóżko: 96x26x198 cm
Nośność: 80/100 kg
Powierzchnia spania: 90x190/90x200 cm
Cena łóżka: ze stelażem i szufladą
Łóżko dziecięce: 98x90x207 cm
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-beżowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Transport: Darmowy
Wydłużona gwarancja: 7 lat

Łóżko dziecięce nawet dla dwójki małych księżniczek

Jakościowa konstrukcja o eleganckim wyglądzie, z wyraźnymi elementami stylu rustykalnego, to krótka charakterystyka mebli kolekcji Bella. Kolekcji z wydłużoną do siedmiu lat gwarancją, obejmującą cały szereg pojedynczych elementów do wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Prezentowane aktualnie łóżko z dostawką, jest jednym z wielu rozwiązań miejsc do spania tej kolekcji. Szufladę możemy wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania lub (umieszczając w niej materac) jako dodatkowe miejsce do spania. Elegancki wygląd odpowiedni zwłaszcza dla dorastających dziewcząt. W ramach kolekcji mamy do dyspozycji szereg kolejnych elementów wyposażenia o identycznym wyglądzie. Symych tylko łóżek mamy do dyspozycji kilka rodzajów, w tym również łóżeczka niemowlęce. Z elementów kolekcji Bella możemy więc zaaronżować pokój dziecięcy z możliwością wykorzystania od narodzin aż do dorosłości.

 

Aldo info: do dyspozycji również łóżko bez dostawkirozkładane łóżeczko niemowlęce Bella

 

Markowe mebli dziecięcych gwarantują wysoką jakość i szczegółowe opracowanie. Gwarancja wydłużona do 7 lat. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

New Joy 
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie