ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z baldachimem Forest-Basic-A7-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00192-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: Basic-A7-1-208x182x98 cm
1 776 zł
Baldachim: 90x200
449 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z baldachimem pokochają dziewczęta małe i duże

Jeżeli chcą Państwo sprawić miłą niespodziankę swojej dziewczynce , to łóżko z baldachimem jest zdecydowanie dobrym pomysłem. W ofercie mebli z litego drewna duńskiego producenta znajduje się ich od razu kilka. Łóżko z baldachimem w zasadzie jest ciągle to samo, ale poszczególne projekty różnią się głównie dekoracjami. Aktualnie prezentowane łóżko z kolekcji Forest posiada dekoracje z motywami przyrody. Łóżko oferuje powierzchnię spania 90x200 cm, a baldachim można kiedykolwiek zdemontować, uzyskując tradycyjne łóżko. Kolekcja Forest oferuje wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wyposażenia pokoju dziecięcego. Nie brakuje biurek, szaf czy komód. Możliwości jest naprawdę wiele. Do dyspozycji jest również wiele konstrukcji łóżek, w tym również łóżek piętrowych dla dwójki dziewcząt.


W projektach pokoi dziecięcych duńskiego producenta nie chodzi tylko o zwykłą sprzedaż mebli, ale raczej o stworzenie indywidualnego i oryginalnego wnętrza. Duński producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na wydłużenie gwarancji od 3 – 5 lat. Materiałem do produkcji szafy jest odpowiednio wysuszone drewno sosnowe, bez wad i pęknięć. Wykończenie wodo rozpuszczalnym przezroczystym białym lakierem. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Romantyczny projekt pokoju dziecięcego dla dziewcząt

Chyba zgodzą się Państwo z nami, że przedstawione łóżko dziecięce z baldachimem wygląda bardzo elegancko i romantycznie. Większość dziewcząt w pokoju dziecięcym z takim łóżkiem na pewno poczuje się bardziej niż komfortowo. W ofercie duńskiego producenta łóżko to nie wszystko. Do dyspozycji mamy materace ze zdejmowanym pokrowcem (narzutą) w wielu kolorach do dyspozycji. Do naszego projektu zastosowaliśmy kolor jasno niebieski, ale do dyspozycji są również inne kolory.


Materace – certyfikowana produkcja duńska, z gwarancją zdrowotną.
parametry techniczne - density 23-26 kg/m kwadratowych., twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, zdejmowany pokrowiec (narzuta). Do łóżka potrzebny jest materac 90x200 cm. W ofercie znajduje się również polecany przez nas materac o wysokości 12 cm.
Dekoracje dziecięce dla dziewcząt
To co przede wszystkim tworzy niepowtarzalną atmosferę pokoi dziecięcych to przede wszystkim dekoracje. Dlaczego więc nie zainspirować się projektami duńskich designerów. Do dyspozycji jest wiele innych dekoracji odpowiednich do pokoju dziecięcego dla dziewcząt, jak na przykład popularna pufa i wiele innych.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.