ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce dla chłopca SCTR200R

Producent: VP
Kod: VP0040-2015
2 360 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 63 cm
Szerokość: 111 cm
Długość: 225 cm
Nośność: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Wymarzone łóżko dziecięce dla chłopca

Zamawiając dla swego dziecka łóżko dziecięce w postaci samochodu wyścigowego, mamy możliwość spełnienia marzenia większości chłopców. Belgijski producent przynosi bardzo wierne imitacje dopracowane do najmniejszych szczegółów, czego przykładem mogą być koła z felgami i oponami „prawie” nie do odróżnienia od prawdziwych. Producent pomyślał również o bezpieczeństwie, umieszczając z obu stron łóżka barierki i stosując zaokrąglone krawędzie. Nietypowym elementem u łóżka dziecięcego w postaci samochodu są umieszczone z boku szuflady. W ofercie belgijskiego producenta znajdują się również olejne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego w podobnym stylu, co umożliwia stworzenie absolutnie unikalnego pokoju dziecięcego.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, bezpieczeństwo i nieszkodliwość dla zdrowia. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Cena łóżka ze stelażem, powierzchnia spania 90x200 cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Aranżujemy pokój dziecięcy dla chłopca

Oferta łóżek dziecięcych, ale i całych zestawów pokoi dziecięcych dla chłopców jest bardzo szeroka. Przygotowują się państwo do aranżacji pokoju dziecięcego dla chłopca? Wybierać można z mebli o tradycyjnym designie, lub bardziej nietypowych jak na przykład prezentowany samochód wyścigowy. Nabywając łóżko dziecięce podobnej konstrukcji trzeba jednak liczyć się z faktem, że z dorastaniem dziecka zmieniają się również jego upodobania i dla nastolatka łóżko nie stanowi już takiej atrakcji jak w wieku przedszkolnym i na pewno będzie je trzeba zmienić. Mimo wszystko to warto jednak chyba zafundować dziecku te chwile radości zapamiętywane czasami na całe życie.VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce dla chłopca samochód strażacki SCFT201

Łóżko dziecięce dla chłopca samochód strażacki SCFT201

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 360 zł
Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
3 561 zł
Łóżko dziecięce dla chłopca SCLM200R

Łóżko dziecięce dla chłopca SCLM200R

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 233 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie