ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce dla chłopca SCNR200B

Producent: VP
Kod: VP0044-2015
2 360 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 65 cm
Szerokość: 111 cm
Długość: 217 cm
Nośność: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce w postaci samochodu wyścigowego, bezpieczne miejsce dla małego zawodnika

Belgijski producent przedstawia dopracowane do najmniejszego szczegółu łóżka dziecięce, imitujące samochody wyścigowe. Takie łóżko dziecięce na pewno ożywi wnętrze pokoju i wprost wzywa do zabawy, a nie tylko do spania. Oferta łóżek dziecięcych w postaci samochodu wyścigowego belgijskiego producenta jest bardzo szeroka. Wybierać można z wielu rodzajów konstrukcji i wielu kolorów. Oprócz nietypowego wyglądu producent pamięta również o bezpieczeństwie. Łóżko posiada barierki i zaokrąglone krawędzie, które w znacznym stopniu obniżają ryzyko wypadku. W ofercie tego producenta znajdziemy również nietypowe łóżka dziecięce dla dziewcząt w postaci rózówych samochodzików i innych bajkowych pojazdów.

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, bezpieczeństwo i nieszkodliwość dla zdrowia. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Cena łóżka ze stelażem, powierzchnia spania 90x200 cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Łóżko jako oryginalny dodatek pokoju dziecięcego

Ze względu na tematyczny design, imitujący samochód wyścigowy, warto pamiętać że z narastającym wiekiem dziecka, atrakcyjność takiego łóżka będzie się zmniejszać i w końcu powstanie potrzeba zmiany pokoju dziecięcego na pokój studencki. Idealnie się składa jeżeli takie łóżko może wykorzystać młodszy brat, ale w odwrotnym wypadku raczej nie obejdzie się bez zamiany łóżka na bardziej tradycyjne. Mimo to chyba warto zafundować dziecku ten krótki, ale bardzo długo zapamiętywany okres pełni szczęścia.

Meble dziecięce, tak samo jak łóżko w postaci samochodu wyścigowego, są bardzo jakościowe i są w stanie przez wiele lat pełnić swe funkcje.


VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijska firma. Jakościowe meble dla małych dzieci i studentów. Spółka VP to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, rozpoczynającą się w 1952 roku. Producent belgijski dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, z certyfikatami, dotrzymujące w pełni normy Unii Europejskie dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce dla chłopca samochód strażacki SCFT201

Łóżko dziecięce dla chłopca samochód strażacki SCFT201

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 360 zł
Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
3 561 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie