ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce dla chłopca SCLM200W

Producent: VP
Kod: VP0039-2015
2 233 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 94,8 cm
Długość: 209 cm
Nośność: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce w formie samochodu wyścigowego to sen większości chłopców

Atrakcyjny design samochodu wyścigowego spodoba się chyba każdemu chłopcu. Belgijski producent dopracował konstrukcję tego łóżka do najmniejszego szczegółu i nie zadowolił się zwykłym namalowaniem kół, lecz wyposażył „samochód“ w koła z prawdziwego zdarzenia. Łóżko posiada półkę do odkładania w przedniej i tylnej części a wyścigowy charakter „samochodu“ podkreśla numer startowy. Producent nie zapomniał o elementach bezpieczeństwa w postaci barierki po obu stronach łóżka oraz zaokrąglonych krawędzi. Oryginalne miejsce do spania, pod materac 90x200 cm, dla chłopców w wieku 3-12 lat. Równie unikalną ofertę łóżek dziecięcych w postaci samochodów, producent stworzył również dla dziewcząt, oczywiście w kolorze różowym.

 

Belgijski producent oprócz pomysłowej konstrukcji i nietypowego wyglądu kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Stelaż w cenie.

 

 

Biały pokój dziecięcy dla chłopca

Oferta łóżek dziecięcych, ale i całych zestawów pokoi dziecięcych dla chłopców jest bardzo szeroka. Przygotowują się państwo do aranżacji pokoju dziecięcego dla chłopca? Wybierać można z mebli o tradycyjnym designie, lub bardziej nietypowych jak na przykład prezentowany samochód wyścigowy. Nabywając łóżko dziecięce podobnej konstrukcji trzeba jednak liczyć się z faktem, że z dorastaniem dziecka zmieniają się również jego upodobania i dla nastolatka łóżko nie stanowi już takiej atrakcji jak w wieku przedszkolnym i na pewno będzie je trzeba zmienić. Mimo wszystko to warto jednak chyba zafundować dziecku te chwile radości zapamiętywane czasami na całe życie.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
3 561 zł
Łóżko dziecięce dla chłopca SCLM200R

Łóżko dziecięce dla chłopca SCLM200R

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 233 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie