ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce Aeroplane-Basic-36-1002-32-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK00136-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
1 070 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna dla chłopca

Z oryginalną i bardzo wszechstronną ofertą mebli dziecięcych z litego drewna pojawia się na stronach mebli ALDO duński producent. Nowe spojrzenie na sprzedaż mebli do pokoju dla dziecka, umożliwiające równocześnie z zakupem łóżka wybierać wszystko, co jest widoczne na zdjęciu i jeszcze niejedno ponadto. Konkretnie łóżko dziecięce z litego drewna doskonale można uzupełnić o kolorowe dodatki, jakimi są dekoracyjne poduszki, ale też materace z niebieskim czy czerwonym pokrowcem. Tkaniny są ręcznie haftowane, poduszki i materace mają wymienialne pokrowce, które oczywiście w razie potrzeby można uprać.


Oryginalny, całkowicie odmienny sposób urządzania wnętrza dziecięcego pokoju, to oferta producenta duńskiego, który stawia na wysoką jakość. Może właśnie dlatego zdecydował się na zastosowanie jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Struktura drewna jest łatwo dostrzegalna. W cenie łóżka stelaż. Dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

Jak urządzić pokój dziecięcy dla chłopca?

Oferta kolekcji Aeroplane, w skład której wchodzą dekoracje i dodatki z motywami lotniska, jest bardzo bogata. O tym, w jak sympatyczny spsoób można urządzić pokój dla chłopca, można się przekonać i zainspirować na załączonych zdjęciach.

Prócz tego klasycznego łóżka można wybierać również piętrowe łóżko lub łóżko na antresoli, można też łóżko uzupełnić o barierkę lub szufladki. W ofercie znajdują się też łóżka dziecięce z dodatkową leżanką. W samym tylko dziale łóżek jest do dyspozycji kilkadziesiąt projektów. Możliwości jest w ofercie duńskiego producenta mnóstwo, z dekoracjami z tkaniny przeznaczonej na łóżka włącznie. Baldachimy, kolumny czy kieszenie.


Materace – duński producent, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9 cm lub 12cm. Materace z wymienialnym pokrowcem.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.