ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Kuchenna szafka Spoony 245414

Producent: PRS-3
Kod: PRS00390-2014
651 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpus-szare drzwiczki
Wysokość: 86 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 41,4 kg
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Kuchenna szafka Spoony, nietypowy odcień w praktycznym opakowaniu

Można powiedzieć, że szary kolor jest w kategorii mebli do kuchni nietypowy. Ostatnio jednak właśnie ten kolor staje się coraz bardziej popularny. Jeśli ktoś woli jednak klasyczne odcienie, ma do wyboru w kolekcji Spoony francuskiego producenta szafki kuchenne w bieli lub imitacji drewna dębowego. Kompletacja serii kuchennej nigdy nie była prostsza, klient sam określa jej długość, wygląd, układ wewnętrzny danych szafek czy odcień. W cenie dolnej szafki jest i blat szarego koloru, co dotyczy wszystkich dolnych szafek w kolekcji.

Francuski producent kładzie nacisk na jakość oraz praktyczne wykorzystanie mebli. Szafki wykonane są z laminatu o grubości desek 18 mm, powierzchnia jest zmywalna. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji, a ponadto zapewniony jest bezpłatny transport na terenie całego kraju. 
 

Celem kompletacji kuchni jest maksymalne zadowolenie

Od czego właściwie rozpocząć kompletację i dobór poszczególnych szafek kuchennych? Jeżeli zdecydowaliśmy się na urządzenie kuchni poprzez dobieranie szafek z przedstawionej oferty, trzeba przede wszystkim sprawdzić długość, jaką ma mieć cały komplet, a poza tym jakie szafki mają mieć pierwszeństwo. Można tu popuścić wodze fantazji i na przykład nie kierować się tym, by dolna część kompletu miała taką samą długość, co górna.

Kombinować można również odcienie. Na przykład szare szafki można ustawiać na przemian z białymi. Dolne szafki mają zawsze blat w takim samym kolorze, tak więc samo się nasuwa rozwiązanie z przemiennymi kolorami drzwiczek. Szafka na piekarnik jest normalizowana również na nasze urządzenia. Szafka na zlew dostarczana jest z blatem, do którego trzeba wyciąć odpowiedni otwór według rozmiarów zlewozmywaka. Kolekcja Spoony to przede wszystkim elastyczna możliwość kompletowania całości z poszczególnych elementów.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245314

Szafka kuchenna Spoony 245314

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
651 zł
Szafka kuchenna Spoony 245364

Szafka kuchenna Spoony 245364

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
505 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.