ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Kuchenna szafka Spoony 245405

Producent: PRS-3
Kod: PRS00386-2014
213 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpus-szare drzwiczki
Wysokość (cm): 35 cm
Szerokość (cm): 60 cm
Głębokość: 35,6 cm
Waga: 11 kg
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Górna kuchenna szafka Spoony, inspiracja z Francji

Jeśli szukać inspiracji do urządzania kuchni to niewątpliwie najlepiej w krajach, znanych ze swoich tradycji kulinarnych. Należy do nich bez wątpienia Francja. Prezentujemy zatem kolekcję francuskiego producenta Spoony, w której istnieje możliwość wybierania nie tylko typów i rozmiarów szafek kuchennych, ale nawet odcieni. Prócz wersji szarej, teraz pokazywanej, znaleźć można w kolekcji Spoony również szafki białe oraz szafki w imitacji drewna dębowego. Szafki mogą się wydawać zbyt skromne, ale to właśnie był zamiar producenta, i to z dwu powodów. Można w ten sposób osiągnąć dobrą cenę a równocześnie umożliwić urządzanie małych pomieszczeń.
Francuski producent jako autor kolekcji kładzie nacisk na tworzenie prostego dizajnu, co umożliwia mu osiąganie dobrej ceny bez uszczerbku dla jakości. Szafki kuchenne wykonane są z laminatu o grubości desek 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Jak już zostało powiedziane blat wliczony jest w cenę szafki a ponadto zapewniony jest bezpłatny transport na terenie całego kraju. 
 

Francuska kuchnia

Na pewno nie jest złym pomysłem inspirować się przy kompletowaniu linii kuchennej właśnie francuskim producentem. Wiadomo ogólnie, że Francja jest krajem jakościowych produktów spożywczych, delikatesów i smakoszy. Francuzi tym samym mają i wyższe wymagania co do wyglądu zestawu kuchennego. Tak więc urządzanie kuchni na podstawie oferty samodzielnych elementów, proponowanych przez francuskiego producenta, jest już połową sukcesu.

Kolekcja Spoony jest swoim wyglądem dopasowana do tworzenia kuchni w małych pomieszczeniach, nie przeszkadza to jednak również w sytuacji, kiedy dysponujemy pomieszczeniem większym, wystarczy dodać kilka szafek. Urządzając kuchnię nie musimy dotrzymywać zasadę równej liczby szafek górnych i dolnych. Można popuścić wodze fantazji, można też w kolekcji Spoony kombinować szafki białe i szare.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245302

Szafka kuchenna Spoony 245302

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
293 zł
Szafka kuchenna Spoony 245305

Szafka kuchenna Spoony 245305

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
213 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.