ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Krzesło dziecięce Bonnie 99803156

Producent: IL
Kod: IL04-2015
451 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 88-98 cm
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 56 cm
Materiał: metal-tekstylia
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: zielony
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Jakościowego krzesła nie może zabraknąć

Jednym z podstawowych elementów przygotowania dziecka do pierwszej klasy to wyposażenie pokoju dziecięcego w biurko i krzesło. Warto poświęcić trochę czasu dla odpowiedniego wyboru krzesła. Nad odrabianiem zadań domowych i nauką, dziecko spędzi bardzo dużo czasu i jakościowe krzesło może pozytywnie wpłynąć na jego zdrowy rozwój. W naszej ofercie można wybrać z szerokiej oferty biurek i krzeseł dziecięcych. Krzesło z kolekcji Bonnie niemieckiego producenta należy do najpopularniejszych. U tego krzesła można ustawić wysokość siedzenia, co umożliwia wykorzystanie dla dzieci od 6-18 lat.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i materiałów i wykonania. Siedzenie i oparcie wykonane z tkaniny przepuszczającej powietrze. Jakościowy mechanizm ustawiania wysokości siedzenia, prosty w obsłudze nawet dla małego dziecka. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

Jakościowe biurko

W naszej ofercie można znaleźć wielki wybór biurek francuskiego producenta i biurek z możliwością ustawienia wysokości i kąta nachylenia blatu od niemieckiego producenta. Konstrukcja biurek zaprojektowana jest w sposób odpowiedni dla zdrowego rozwoju dziecka. Biurka można wybierać w wielu kolorach i wielkościach. Bardzo popularne są również biurka narożne i biurka będące częścią składową łóżek wielofunkcyjnych.

 

W kolekcji Bonnie znaleźć można również identyczne krzesło w kolorze różowym do pokoju dziecięcego dla dziewcząt lub niebieskim do pokoju dziecięcego dla chłopca.


Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

-10%
Dziecięce biurko Colorido 50900440

Dziecięce biurko Colorido 50900440

Przybliżony czas dostawy:
840 zł
na magazynie-jedynie szybka wysyłka
756 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie