ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Krzesło biurowe Brenta 99803365

Producent: IL
Kod: IL0041-2016
998 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 115-125 cm
Szerokość: 63 cm
Głębokość: 68 cm
Nośność: 120 kg
Waga: 19 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: polyuretan-metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Białe krzesło biurowe, proste w utrzymaniu i konserwacji

W ofercie niemieckiego producenta mamy do dyspozycji od razu kilka rodzai krzeseł biurowych. Aktualnie prezentowane krzesło na pewno możemy zaliczyć do kategorii bardzo eleganckich, czy wręcz luksusowych. Nie tylko eleganckie i jakościowe, ale dzięki anatomicznie dostosowanemu siedzeniu i oparciu, również odpowiednie do długich godzin pracy za biurkiem. Podłokietniki i możliwość ustawienia wysokości siedzenia u tej kategorii to standard. Metalowa konstrukcja wyposażona w kółka dla prostszej manipulacji. Z szerokiej oferty mebli biurowych możemy również dopasować odpowiednie biurko.Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i możliwości praktycznego wykorzystania. Do siedzenia i oparcia wykorzystał polyuretan (PU), do konstrukcji krzesła zastosował metal. Dostawa w częściach z koniecznością montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Narożne biurko Thales 484879

Narożne biurko Thales 484879

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
669 zł

Produkty podobne

Krzesło biurowe Alessia 99803362

Krzesło biurowe Alessia 99803362

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
998 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie