ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Krzesło biurowe Alessia 99803362

Producent: IL
Kod: IL0042-2016
950 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 115-125 cm
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 67 cm
Nośność: 120 kg
Waga: 15 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: polyuretan-metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Krzesło biurowe w nietypowym białym kolorze

Wielu uważa biały kolor, zwłaszcza w biurze, za mało praktyczny i nieodpowiedni, jednak równie liczna grupa uważa wręcz odwrotnie i bez eleganckiego białego krzesła biurowego, wręcz nie wyobraża sobie pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, utrzymanie i konserwacja przedstawianego krzesła, nie stanowi najmniejszego problemu, a zmywalna powierzchnia wręcz idealnie nadaje się do krzesła biurowego. Anatomicznie ukształtowane siedzenie i oparcie dostosowane są nawet do długich godzin pracy za biurkiem. Nie brakuje oparcia łokci i ustawienia wysokości siedzenia. Krzesło z masywną metalową konstrukcją wyposażoną w kółka dla prostszej manipulacji. W ofercie znajduje się szereg nowoczesnych białych biurek i regałów do uzupełnienia wyposażenia biura.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i możliwości praktycznego wykorzystania. Do siedzenia i oparcia wykorzystał polyuretan (PU), do konstrukcji krzesła zastosował metal. Dostawa w częściach z koniecznością montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Krzesło biurowe Livenza 99803360

Krzesło biurowe Livenza 99803360

Dostępność
2 - 3 tygodnie
729 zł
Krzesło biurowe Brenta 99803365

Krzesło biurowe Brenta 99803365

Dostępność
2 - 3 tygodnie
950 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie