ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Krzesełko dziecięce z litego drewna 36-1026-38-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00253-2015
196 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: antracyt
Wysokość (cm): 50 cm
Szerokość (cm): 28 cm
Głębokość: 28 cm
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy

Krzesełko dziecięce z litego drewna dla maluchów

Najbogatszą ofertę mebli dziecięcych z litego drewna proponuje na naszych stronach duński producent. Ale zaskakująca jest nie tylko bogata oferta mebli dziecięcychproducent daje również możliwość wyboru najróżniejszych odcieni. Dla tych, którzy nie chcą pokoju dziecięcego z litego drewna w zbyt wyrazistych kolorach, na przykład w różu czy turkusie, przygotował producent kolory bardziej stonowane. Krzesełko dziecięce w odcieniu antracytu  nie jest jedynym projektem w tym kolorze, do wyboru jest również dziecięcy stół czy łóżko i inne elementy mebli przeznaczonych do urządzania pokoju dziecięcego. Dzięki ofercie odcieni można też na przykład kombinować krzesło w odcieniu antracytowym ze stołem w wersji różowej. Możliwości, jak widać na załączonych zdjęciach, jest mnóstwo.

 

Duński producent kładzie nacisk na jakość, meble dziecięce posiadają wymagane certyfikaty. W produkcji wykorzystywane jest jakościowe drewno sosnowe, odpowiednio wysuszone i bez skaz, dlatego powierzchnia mebli jest gładka. Dzięki temu nie dochodzi też do deformacji mebli pod wpływem zmiany temperatury w pomieszczeniu. Dostawa krzeseł w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.