ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Komoda Westphalen 16-B-19040116

Producent: IL
Kod: ILT00115-2017
776 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 50 cm
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 31 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dub brushed
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda Westphalen, do sypialni

Niemiecki producent, w ramach kolekcji Wesphalen przedstaiwa szereg komód różych rozmiarów i konstrukcji. Przedstawiana aktualnie sześcio szufladowa komoda przeznaczona jest do wyposażenia sypialni. Prezentowana komoda, ze względu na dużą ilość szuflad, pozwala na przejrzyste uporządkowanie drobnych przedmiotów i części garderoby. Oprócz prezentowanego wykończenia w imitacji drewna dębowego, kolekcja Wesphalen dostępna jest również w kolorze białym. Prosta w utrzymaniu, zmywalna płyta laminowana, oraz prosta konstrukcja pozwoliły producentowi na osiągnięcie atrakcyjnej ceny.

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie