ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda Westphalen 14-19040114

Producent: IL
Kod: ILT0014-2017
491 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 92 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 21 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dub brushed
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda Westphalen nie tylko do sypialni

Przedstawianą aktualnie cztero szufladową komodę zastosować można nie tylko w sypialni ale w zasadzie w dowolnym wnętrzu. Niemiecki producent, w ramach kolekcji Wesphalen przedstaiwa szereg komód różych rozmiarów i konstrukcji. Komody najczęściej wykorzystywane są w sypialniach i przedpokojach, ale coraz czężciej pojawiają się również w pokojach dziecięcych. Prezentowana komoda pozwala na przejrzyste uporządkowanie drobnych przedmiotów i części garderoby. Kolekcja Wesphalen dostępna jest również w imitacji drewna dębowego. Prosta w utrzymaniu, zmywalna płyta laminowana, oraz prosta konstrukcja pozwoliły producentowi na osiągnięcie atrakcyjnej ceny.

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie