ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda do sypialni Georgia 396633

Producent: DME - F
Kod: DME0046-2015
251 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie

Dane produktu

Wysokość: 61,5 cm
Szerokość: 42,5 cm
Głębokość: 42 cm
Waga: 15 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb volcano-beż
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Komoda idealna do małych sypialni

Mając do dyspozycji niewielkie pomieszczenie do aranżacji sypialni, zapewne docenią Państwo możliwość ustawienia większej ilości (rozmiarowo mniejszych) mebli. Jednym z takich mebli jest prezentowana aktualnie komoda z trzema szufladami, idealna do poszerzenia przestrzeni do przechowywania w małej sypialni. W ramach kolekcji Georgia francuski producent oferuje wiele komód również dla właścicieli większych sypialni, jak na przykład obszerną komodę z sześcioma szufladami. Dla komody producent wybrał prosty design w atrakcyjnej cenie. Szuflady posiadają proste metalowe prowadnice. Również kolorystyka może się podobać. Kombinacja imitacji drewna dębowego z kolorem beżowym podkreśla elegancki wygląd. Wszystkie komody kolekcji Georgia wykonane są właśnie w takiej kolorystyce. Oprócz wielu rodzajów komód, w ramach kolekcji są do dyspozycji również szafy lub dwa rozmiary łóżka podwójnego. Jakościowa i tania kolekcja, którą z przyjemnością polecamy. 

Komoda o typowo francuskiej jakości wykonana z płyty laminowanej o grubości 15 i 22 mm. Prosta wu trzymaniu i konserwacji. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Łóżko podwójne 160 Georgia 396625

Łóżko podwójne 160 Georgia 396625

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
1 098 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie