ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Komoda dla dzieci z przewijakiem Pablo

Producent: Gaut
Kod: GA00104-2014
1 108 zł
Dostępność:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: wybielony orzech
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Komoda: 95x90x45 cm
Przewijak: 60x97x83 cm

Komoda z przewijakiem, bezpieczna dla dzieci i praktyczna dla mam

Jeśli akurat wybierasz meble dziecięce dla niemowlaka to z pewnością zwracasz uwagę nie tylko na ładny design, ale również na praktyczne zastosowanie mebli. Kolekcja Pablo może zaoferować bardzo wyszukany design, który w pełni wykorzystasz. Na przykład, rozkładane łóżeczko dziecięce z możliwością przekształcenia w klasyczne łóżko z powierzchnią do spania 90x190 cm, które można wykorzystać od narodzin aż do dorosłości dziecka. Komoda? Na stało przymontowany przewijak do komody jest najbezpieczniejszym sposobem przewijania dziecka. Oferta danych elementów jest oczywiście o wiele większa, dzięki czemu można wyposażyć cały pokój dziecięcy.

Francuski producent kładzie duży nacisk na jakość i oczywiście walory zdrowotne. Komodę można również zakupić bez przewijaka lub póżniej, kiedy dziecko będzie starsze przewijak można zdemontować. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta mdf z zakończeniami za pomocą obrzeży ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowa wysyłka.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 
 

 

Co niemowlę potrzebuje w dziecięcym pokoju?

Jeśli zdecydujesz się na wyposażenie pokoju dziecięcego ze wszystkimi dodatkami, to w ofercie elementów w kolekcji Pablo dostępna jest również szafa, regał do komody oraz wspomniany już wcześniej przewijak. Oczywiście tym najważniejszym meblem dla niemowlaka jest łóżeczko. Dostępne są dwa rodzaje łóżeczek dziecięcych.

Klasyczne łóżeczko z powierzchnią do spania 60x120 cm bez możliwości rozkładania oraz łóżeczko, które ma również powierzchnię do spania 60x120 cm ale jest z możliwością rozkładania. Rozkładane łóżeczko jest dobrym rozwiązaniem jeśli nie chcesz wyposażać całego pokoju dziecięcego lub jeśli chcesz zaoszczędzić. Łóżeczko może być rozłożone na klasyczne łóżko z powierzchnią do spania 90x190 cm, dzięki czemu oferuje rozwiązanie do spania od urodzenia aż do dorosłości. Kolekcja Pablo należy do tych, które oferują bardzo funkcjonalne, praktyczne meble przeznaczone dla twojego dziecka.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 500 zł
Komoda dla dzieci Little Town P69.160-611

Komoda dla dzieci Little Town P69.160-611

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 141 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie