ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Producent: Gaut
Kod: GA0051-2014
1 901 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Transport Darmowy

Dane produktu

Kolor: biało-szary
Wysokość: 96 cm
Szerokość: 96 cm
Głębokość: 96 cm
Cena: z przewijakiem
Materiał: płyta MDF, drewno
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

 Komoda dla dzieci Camille to nie tylko "komoda", ale praktyczne centrum

Tak, praktyczne centrum dla matek, które dzięki dziecięcej komodzie Camille będą miały wszystko pod ręką i nie będą musiały odchodzić od dziecka. Narożne wykonanie komody nie jest przypadkowe. Poprzez umieszczenie komody w rogu dziecięcego pokoju można również ochronić dziecko przed upadkiem z wysokości, ponieważ ze wszystkich stron będą ściany. Ponadto narożne wykonanie każdego mebla może zaoszczędzić znaczną ilość miejsca we wnętrzu. Kolejnym pierwiastkiem, który pełni funkcję bezpieczeństwa dla dziecka jest przymontowany na stało do komody przewijak. Oczywiście w póżniejszym wieku dziecka można go usunąć. Meble dla dzieci Camille oferują elementy przeznaczone do wyposażenia dziecięcego pokoju dla niemowląt.

Francuski producent podkreśla jakość, walory zdrowotne, ale także wykonanie i materiał. Meble dla dzieci Camille wykonane są z płyty mdf i częściowo z drewna bukowego. Krawędzie wykończone są za pomocą obrzeża ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Zorganizować pokój dziecięcy dla niemowlęcia

Jest to tak na pół. Niektórzy rodzice chcą mieć już kompletnie wyposażony dziecięcy pokój jeszcze przed przyjściem dziecka na świat, niektórzy kupują tylko łóżeczko, które umieszczą w sypialni, a dziecięcy pokój wyposażają dopiero wtedy gdy jest to naprawdę konieczne. Obie opcje są dobrym rozwiązaniem. W pierwszym roku życia niemowlęta nie trzeba, ale oczywiście można mieć w pełni wyposażony pokój dziecięcy. Jest to raczej kwestią gustu, potrzeb i osobistej decyzji. My jako sprzedawcy zawsze prezentujemy dane kolekcje w ofercie pojedyńczych elemenów, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie.

Ale to jeszcze nie wszystko co meble Aldo mogą zaoferować. Oprócz mebli dziecięcych dla niemowląt można znależć również wszystko co jest związane z ich przyjściem na świat . Jeśli jeszcze nie masz wyprawki dla dziecka to u nas możesz wybrać pościel, koce, grzechotki, śpiworki do spania, maskotki, ale również bardzo ładne zabawki. Meble Aldo to są zakupy pod jednym dachem z zacisza domu.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.