ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda Connect 3024CO4T

Producent: PRS
Kod: PRS00194-2016
591 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 90 cm
Szerokość: 86 cm
Głębokość: 46 cm
Waga: 38 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: buk iseo-ciemno szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Nowoczesna komoda do sypialni

W kolekcji Connect francuski producent przedstawia szeroką gamę pojedynczych elelmentów do wyposażenia sypialni. Tradycyjnym elementem wyposażenia jest komoda. Prezentowana aktualnie komoda posiada cztery szuflady, nowoczesny wygląd i nietypową kolorystykę, umiejętnie łączącą kontrastujące ze sobą odcienie. W ramach kolekcji warto zwrócić uwagę na łóżko z trzema szufladami i praktyczną dostawką (wyposażoną w ładowarkę USB). Nietypowym elementem kolekcji jest również meblościanka RTV. Meble tego typu bowiem bardzo rzadko pojawiają się w ofertach mebli sypialnianych.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość mebli. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 


Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie