ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Kolumna do łóżek dziecięcych z litego drewna Butterfly 36-4902-BF-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0095-2015
420 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Průměr: 45 cm
Výška: 185 cm
Materiál: látka
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modro-červená
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dekoracje i dodatki do pokoju dziecięcego z litego drewna dla dziewcząt

W ofercie łóżek dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta podoba nam się zwłaszcza elastyczność, dzięki której łatwo wybrane łóżko zmienić do całkowicie innej postaci. Dekoracje i najróżniejsze akcesoria do pokoju dziecięcego, między innymi kolumna z tkaniny, spodobają się przede wszystkim najmniejszym dzieciom. Oczywiście dekoracja do łóżka w postaci kolumny nie jest w kolekcji Butterfly jedyna. Dobrać można również poduszki, baldachimy, ślizgawkę do łóżka, foteliki dziecięce i inne dekoracje, wszystko ze wspólną tematyką rozkwitającej łąki. Oferta dekoracji i akcesoriów jest jak widać idealna do urządzania pokoju dla dziewczynki.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie