ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Fotel Summerset 20500040

Producent: IL
Kod: IL006
805 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 66 cm
Szerokość: 66 cm
Głębokość: 62 cm
Materiał: płyta MDF, drewno
Sposób dostawy: w całości
Kolor: według zdjęcia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Fotel Summerset 20500040

Miłośników nowoczesnych trendów, bacznie śledzących najnowsze dokonania w dziedzinie wyposażenia wnętrz, nie trzeba chyba przekonywać, że prezentowany tapicerowany fotel Summerset należy do czołówki w branży. Styl u którego trudno określić czy chodzi o warty krocie oryginał prosto z galerii, czy o element zwykłego zestawu.

Tapicerowane krzesło kolekcji Summerset to produkt niemieckiego producenta, którego cenimy zwłaszcza za oryginalność projektów i wysoką jakość wykonania i materiałów. Odważne wzornictwo według najnowszych trendów to cecha charakterystyczna większości jego oferty.

 

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie