ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięcy stolik z krzesełkami z litego drewna Space - set

Producent: HoppeK
Kod: HPK0018-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Meble dziecięce: 2 krzesełka, 1 stolik
532 zł
Narzuta: 2 sztuki
108 zł

Dane produktu

Nośność: 35 kg
Cena: 2 krzesła, stolik
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Stół: 50x47x50 cm
Krzesło dziecięce: 28x50x28 cm

Dziecięce meble z litego drewna dla maluchów

Dla najmniejszych dzieci, zanim się przyzwyczają do siedzenia przy dużym biurku, warto jako stopień pośredni nabyć nieco mniejsze dziecięce meble. Przy mniejszym stoliku i na mniejszych krzesełkach łatwiej im będzie rysować czy po prostu się bawić. Dziecięce meble można nabyć z pokrowcami z tkaniny lub bez nich. Pokrowce są jednak na pewno wygodniejsze i prostsze w utrzymaniu. Dziecięce meble mają zmywalną powierzchnię. Oferta mebli dziecięcych w kolekcji Space jest na prawdę bardzo bogata a poza tym dzięki dziecięcym dekoracjom można pokój urządzić w bardzo jednolitym stylu. Do wyboru są różne tematy, w zależności od zainteresowań dziecka. Kolekcja Space jest przeznaczona dla dzieci, interesujących się wszechświatem, statkami kosmicznymi i wszystkim, co z tym tematem jest związane.

W kolekcji Space nie chodzi już tylko o „zwyczajne“ sprzedawanie mebli, ale też o urządzenie wnętrza w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać pomieszczenie. Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie