ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięcy pokoj dla dziewcząt, piętrowe łóżko Butterfly

Producent: HoppeK
Kod: HPK0075-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: Basic-A6-1-208x145x101 cm
2 386 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-182x19x60
503 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
525 zł
Komoda: 4 półki-90/82x69x41,5
727 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce piętrowe łóżko Butterfly dla małych i dużych dziewcząt

W kolekcjach dziecięcych mebli z litego drewna podoba nam się elastyczność kompletowania pokoju. Nie mówimy tylko o możliwości ustawienia drabinki z dowolnej strony, ale przede wszystkim o tym, że kiedy dziewczyny podrosną, piętrowe łóżko z powodzeniem można zamienić na dwa łóżka samodzielne. Kolejnym niewątpliwym plusem jest oferta dekoracji, od tkaniny wokół łóżka poczynając przez poduszki aż po dekoracyjne pluszaki. Wszystko to w kolekcji Butterfly jest do dyspozycji do urządzania dziecięcych pokoi dla dziewcząt . Ale w ofercie znaleźć można też inne składniki mebli, umożliwiające kompletowanie wnętrz. Nie brak oczywiście biurka czy komody na kółkach. Wszystko zależne jest od indywidualnej decyzji odbiorcy. W ofercie dziecięcych mebli oraz dekoracji duńskiego producenta fantazja nie zna ograniczeń.

 

Projekt pokoi dziecięcych z piętrowym łóżkiem to nie tylko „zwyczajna“ sprzedaż, ale sprawa urządzania wnętrza tak, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Duński producent  stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Nieskończone możliwości dziecięcych mebli z litego drewna

W chwili, kiedy z małej stanie się większa dziewczyna, wystarczy piętrowe łóżko zdemontować i utworzyć dwa samodzielne łóżka z jedną szufladą. Dzięki szerokiej ofercie dziecięcych mebli tego producenta można dokonywać cudów a przede wszystkim pokój urządzać stopniowo, w zależności od aktualnego wieku dziecka.


Łóżko można wyposażyć w materac z wymienialnym pokrowcem, w naszym projekcie wybraliśmy pokrowiec o kolorze różowym, ale dobierać można z wielu innych.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, pokrowiec wymienialny. Łóżko wymaga materaca o wymiarach 90x200cm. 



Dziecięce dekoracje dla dziewcząt

To, co przede wszystkim wytwarza czarujący nastrój dziecięcych pokoi, to sztuka właściwego doboru dekoraji oraz akcesoriów. I tu warto pozwolić się inspirować duńskimi projektantami. W karcie produktu oferujemy również inne dekoracje, odpowiednie do pokazanego wnętrza.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.