ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A23-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK0032-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce:209x177x134 cm
2 232 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Rozwiązaniem do małego pokoju dla dziecka może być łóżko na antresoli

Klienci często pytają o piętrowe łóżka dla jednego dziecka z tym, że przestrzeń pod łóżkiem byłaby pusta, wolna do wykorzystania na ulokowanie dowolnych przedmiotów. Takie właśnie łóżka oferuje duński producent w swych kolekcjach z zamiarem zaoszczędzenia miejsca w małych wnętrzach dziecięcego pokoju. Nie każdemu potrzebne jest pod łóżkiem biurko, dlatego w przypadku łóżka Space przestrzeń pod nim pozostaje pusta, elastyczna do wykorzystania miejsca według własnej wizji. Pod łóżkiem można umieścić komodę lub szafę czy cokolwiek innego, co przyjdzie nam na myśl i jest nam potrzebne. Do łóżka polecamy materac z wymienialnym niebieskim pokrowcem oraz dekoracyjne poduszki. W ofercie kolekcji Space poza tym znaleźć można cały szereg innych elementów mebli, szafy, komody, biurka a nawet dekoracje ułatwiające urządzenie całego dziecięcego pokoju. Z kolekcją Space można urządzić dziecku wszystko z motywem kosmosu.

Nie chodzi już tylko o „zwyczajne“ sprzedawanie mebli, ale o urządzanie wnętrza w taki sposób, by pomieszczenie zostało maksymalnie wykorzystane. Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Łóżko ze stelażem w cenie. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

Dziecięcy pokoj dla małych i dużych dzieci

Kolekcja Space jest bardzo elastyczna, tak więc jeżeli mamy mniejsze dziecko, można łóżku nadać dzięki dekoracjom całkowicie inny wygląd. Można się zdecydować na tkaninę wokół całego łóżka, dodać sympatyczny dziecięcy fotelik i inne dodatki. Kiedy dziecko podrośnie, wystarczy dekoracje usunąć i mamy miejsce do spania dla studenta. W ofercie znaleźć można piętrowe łóżka dla dwójki dzieci, łóżko z kolumną z tkaniny, łóżka ze ślizgawkami czy klasyczne niskie łóżka.

Materace – duński producent, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt, wysokość 9-10 cm, niebieski wymienialny pokrowiec. Polecamy materace o wymiarach 90x200cm. W ofercie jest również materac o wysokości 12 cm, który polecamy właśnie dla tego łóżka.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
503 zł
Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LB-000

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LB-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
503 zł
Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie