ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A20-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK0034-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 209x150x137 cm
2 935 zł
Materac dziecięcy: 90x12x200 cm
1 017 zł
Tkanina wokół łóżka: 90x200
414 zł
Pokrowiec na materac: 90x12x200 cm - ciemny niebieski
385 zł

Dane produktu

Kolor: biały
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z litego drewna do pokoju chłopców

Rodzice dwójki małych łobuziaków, które interesują się kosmosem mogą dzięki tej odercie duńskiego producenta kompletnie i tematycznie zaaranżować cały pokój dziecięcy. Można zacząć na przykład od łóżka piętrowego, które uzupełnimy materacem z niebieskim zdejmowanym pokrowcem, dekoracyjnymi poduszkami oraz ozdobną tkaniną wokół łóżka. W kolekcji Space znajdziemy szereg innych dekoracji i dodatkowych białych mebli dziecięcych z litego drewna. Dziecięce łóżko piętrowe ma zabezpieczającą barierkę wokół górnego łóżka oraz drabinkę. Jak tylko dzieci podrosną można łóżko piętrowe w prosty sposób zdemontować na dwa oddzielne łóżka, jeśli dzieci nie będą już chciały spać w piętrowym. Meble dziecięce z litego drewna oraz dekoracje duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania pokoju dziecięcego, w zgodzie z zainteresowaniami dziecka. W kolekcji dostępna także tematyka dla małego kowboja. Znajdzie się także coś do pokoju dziecięcego z litego drewna dla dziewczyny.

W kolekcji Fairytale producentowi zależało na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Duński producent kładzie nacisk na jakość, udziela gwarancji na meble od 3 do 5 lat. Drewno sosnowe pokryto białym lakierem. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Bezpłatny transport. 
 

 

Urządzamy pokój dziecięcy meblami z litego drewna zgodnie z zainteresowaniami dzieci

Jeżeli chcemy stworzyć pokój dziecięcy jednolity i harmonijny,najlepsza będzie oferta duńskiego producenta. Wszystko jest dostępne w trzech podstawowych kolorach, bieli w przypadku mebli oraz zielononego i niebieskiego w przypadku dekoracji. Możliwości wyboru są bardzo szerokie i nieraz zaskakujące. Kolekcja Space nie jest jedyna w ofercie tego producenta. Znaleźć tu można różne kolekcje przeznaczone do pokoju dziecięcego dla dziewczynek czy dla chłopców, z przeróżną tematyką.Materace – duński producent, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt, wysokość 9-10 cm, zdejmowany pokrowiec. Polecamy materace o wymiarach 90x200cm. W ofercie jest również materac o wysokości 12 cm, który polecamy właśnie do tego łóżka.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids pokój dziecka można przemienić w świat marzeń. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala wybrać odpowiednią tematykę, określającą osobowość i charakter dziecka. Pokój dziecięcy można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są do złożenia, rodzice sami decydują jak zestawić poszczególne elementy tak, by funkcjonalnie i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami zdajemy sobie sprawę, jak trudno urządzić pokój dziecka tak, by było ono zadowolone. 
 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.