ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce łóżko z litego drewna My color-36-07M-70x160 cm

Producent: HoppeK
Kod: HPK00274-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
980 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-153x190x60 cm
500 zł
Barierka do łóżka: 100x22,5x5,2 cm
194 zł

Dane produktu

Nośność: 80 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: fioletowy
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy

Dziecięce łóżko z litego drewna dla dzieci wieku przedszkolnego

Szybki rozwój dzieci, stwarza rodzicom wiele problemów. Jak zabezpieczyć spokojne i komfortowe spanie dla bobasa szybko wyrastającego z łóżeczka dziecięcego? Jednym z rozwiązań jest łóżko dziecięce z litego drewna, z barierką i powierzchnią spania 70x160 cm. Oferta duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna przeznaczona dla dzieci od 2 do 8 lat w zależności od wzrostu dziecka. Rozmiar 70x160 cm wybrany był celowo, jako przejściowy z łóżeczka dziecięcego do klasycznego łóżka pod materac 90x200 cm. Trzyletnie dziecko na pewno będzie czuć się bardziej komfortowo w mniejszym łóżku, które można dodatkowo zabezpieczyć dodatkową barierką. „Dorosły“ rozmiar 90x200 cm polecamy w wieku późniejszym, dla ucznia, czy w wypadku prezentowanego koloru fioletowego raczej dla uczennicy.

 

Duński producent przynosi całkowicie nowy sposób aranżacji pokoju dziecięcego. Nie chodzi tu tylko o zwykłą sprzedaż mebli. Producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na oferowanie wydłużonej gwarancji na okres 3 – 5 lat. Do produkcji wykorzystano jakościowe drewno sosnowe z wykończeniem wodorozcieńczalnym lakierem w kolorze danej kolekcji. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Dostosowujemy meble dziecięce do wieku dziecka

Duński producent prezentuje w ofercie mebli dziecięcych z litego drewna nie tylko łóżko rozmiarami dostosowane do wieku ale i inne meble. W ofercie nie brakuje krzesełek i stolika dla przedszkolaków. Zanim dziewczynka dorośnie do klasycznego biurka, można wyposażyć pokój dziecięcy zestawem mebli dziecięcych lepiej dostosowanych do wzrostu przedszkolaka. W identycznym kolorze fioletowym jest do dyspozycji wiele innych elementów pokoju dziecięcego. Wspominane już łóżko pod materac 90x200 cm czy łóżko na antresoli. Na dołączonych zdjęciu widoczny jest projekt pokoju dziecięcego uzupełniony różowymi elementami.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie