ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięce łóżko z litego drewna My color-36-07M-70x160 cm

Producent: HoppeK
Kod: HPK00274-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
1 048 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-153x190x60 cm
535 zł
Barierka do łóżka: 100x22,5x5,2 cm
208 zł

Dane produktu

Kolor: fioletowy
Obciążenie: 80 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy

Dziecięce łóżko z litego drewna dla dzieci wieku przedszkolnego

Szybki rozwój dzieci, stwarza rodzicom wiele problemów. Jak zabezpieczyć spokojne i komfortowe spanie dla bobasa szybko wyrastającego z łóżeczka dziecięcego? Jednym z rozwiązań jest łóżko dziecięce z litego drewna, z barierką i powierzchnią spania 70x160 cm. Oferta duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna przeznaczona dla dzieci od 2 do 8 lat w zależności od wzrostu dziecka. Rozmiar 70x160 cm wybrany był celowo, jako przejściowy z łóżeczka dziecięcego do klasycznego łóżka pod materac 90x200 cm. Trzyletnie dziecko na pewno będzie czuć się bardziej komfortowo w mniejszym łóżku, które można dodatkowo zabezpieczyć dodatkową barierką. „Dorosły“ rozmiar 90x200 cm polecamy w wieku późniejszym, dla ucznia, czy w wypadku prezentowanego koloru fioletowego raczej dla uczennicy.

 

Duński producent przynosi całkowicie nowy sposób aranżacji pokoju dziecięcego. Nie chodzi tu tylko o zwykłą sprzedaż mebli. Producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na oferowanie wydłużonej gwarancji na okres 3 – 5 lat. Do produkcji wykorzystano jakościowe drewno sosnowe z wykończeniem wodorozcieńczalnym lakierem w kolorze danej kolekcji. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Dostosowujemy meble dziecięce do wieku dziecka

Duński producent prezentuje w ofercie mebli dziecięcych z litego drewna nie tylko łóżko rozmiarami dostosowane do wieku ale i inne meble. W ofercie nie brakuje krzesełek i stolika dla przedszkolaków. Zanim dziewczynka dorośnie do klasycznego biurka, można wyposażyć pokój dziecięcy zestawem mebli dziecięcych lepiej dostosowanych do wzrostu przedszkolaka. W identycznym kolorze fioletowym jest do dyspozycji wiele innych elementów pokoju dziecięcego. Wspominane już łóżko pod materac 90x200 cm czy łóżko na antresoli. Na dołączonych zdjęciu widoczny jest projekt pokoju dziecięcego uzupełniony różowymi elementami.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.