ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce biurko Plato 50500450 - części

Producent: IL
Kod: IL00120
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport
Biurko: 117x73x62-93
680 zł
Kontener z szufladami: 40x36x64,5
334 zł
Krzesło: 41x53,5x85-97 cm
368 zł

Dane produktu

Materiał: płyta MDF- metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: buk
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Zestaw mebli dla uczniów i uczennic

Kto chce, by jego dziecko miało zapewnione najlepsze możliwe warunki do nauki z odpowiednią zdrową pozycją ciała, może skorzystać z oferty rzeczywiście bardzo funkcjonalnych mebli, umożliwiających regulację. W przypadku biurka chodzi od razu o kilka możliwości, widocznych już na pierwszy rzut oka na załączonym zdjęciu, poza tym nieco niżej funkcje te są opisane.

Niemiecki producent stawia na jakość nie tylko w kwestii regulacji mebli dziecięcych, ale też dzięki swej przysłowiowej precyzji oraz zastosowanym materiałom. W przypadku zestawu dziecięcego jest to mdf deska i metal. 
 

Dziecięce biurko również dla studentów

Dzięki możliwości regulacji może niemiecki producent przedstawić biurko, które wykorzystane może być od wieku 4 lat dziecka po studenckie 18 lat. Biurko jest odpowiednie nawet dla dorosłych. Taką możliwość daje dostępna, nastawialna wysokość blatu w granicach od 62 do 93 cm. Komu biurko spodoba się do tego stopnia, że rozważa jego nabycie dla własnych potrzeb, powienien rozważyć zmianę krzesła biurowego.


- biurko Plato, zestaw dla dorosłych i studentów
- biurko Plato samodzielne
- krzesło dziecięce Pezzi (możliwość doboru innych odcieni) z regulowaną wysokością siedzenia

Równie ważnym parametrem biurka Plato jest też możliwość zmiany nachylenia blatu, z podstawową, horyzontalną pozycją włącznie. Pod blatem jest miejsce do przechowywania oraz praktyczny hak do zawieszania torby na notebook itp. Materiał mdf deski umożliwia zmywanie blatu, jeżeli przez przypadek zostanie pobrudzony. Biurko, podobnie jak inne elementy, darmowo dostarczymy aż do domu. 
 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.
  

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

-25%
Łóżko dziecięce Bibop 2326LISU-TILI - 3 osoby

Łóżko dziecięce Bibop 2326LISU-TILI - 3 osoby

Dostępność
3 739 zł
2 - 3 tygodnie
2 805 zł
Biurko Plato 50500450

Biurko Plato 50500450

Dostępność
2 - 3 tygodnie
679 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie