ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0 zł
Koszyk jest pusty

Dziecięce biurko dla dziewcząt Baru z krzesłem

Kod: IL-A-001-2015
Zestaw dla pierwszoklasistów. Idealny dla dziewcząt zestaw biurkai krzesła dziecięcego.Niemiecki producent.
niedostępne

Dane produktu

Kolor: przezroczysty biały-różowy
Biurko: 63-88x109x55 cm
Materiał: płyta MDF-sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Cena: za stół i krzesło
Krzesło dziecięce: 85-97x41x53,5 cm

Zestaw dziecięcych mebli szkolnych dla dziewcząt

Zadaniem rodziców mających w domu przyszłego pierwszoklasistę jest stworzenie jak najlepszych warunków, tak by dziecko z przyjemnością przystępowało do nauki i odrabiania zadań domowych. Jedną z opcji jest promocyjny zestaw niemieckiego producenta, który przedstawia biurko z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu. W połączeniu z krzesłem dziecięcym z regulacją wysokości siedzenia zagwarantujemy dziecku jego prawidłowy rozwój. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji, taki zestaw będzie spełniał swoje zadanie co najmniej do zakończenia szkoły podstawowej. Dziewczętom na pewno będzie odpowiadać kolorystyka w kombinacji przezroczystego białego koloru i różowych elementów dekoracyjnych. Dla chłopców dostępny jest identyczny zestaw z elementami dekoracyjnymi w kolorze niebieskim.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i praktyczne wykorzystanie. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe i płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych