Designowa meblościanka w białym połysku 4K

Producent: Trasman
Kod: TRS00108-2020
  • przestrzeń na telewizor LCD, szerokość 163 cm (przestrzeń, w której znajdują się dwie szafki)
  • dolne dwie szafki o całkowitej szerokości sięgające nawet pod górną częścią ściany 230 cm
  • wysokość dwóch dolnych szafek do umieszczenia LCd wynosi 44 cm, głębokość 49 cm
  • całkowita szerokość całej ściany wynosi od 233 cm do 380 cm, możliwy jest odwrotny montaż
niedostępne
3 836,68 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 187 cm
Szerokość (cm): 233-380 cm
Głębokość: 49 cm
Kolor: biały połysk, ciemny orzech - szary
Waga: 155 kg
Ilość paczek: 6 szt
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Wykonanie: prasowane krawędzie
Wykończenie: okleina
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Designowa meblościanka z możliwością regulacji szerokości jest zatem przeznaczona do każdego wnętrza

Istnieje tylko kilka meblościanek, wzorów, w których masz możliwość decydowania o samej instalacji, o szerokości ściany. A dzięki temu, że tej meblościance 4K hiszpański producent oferuje tę opcję w zakresie od 233 cm do 380 cm, możemy powiedzieć, że meblościanka jest przeznaczona do każdego rodzaju salonu. Każdy z was może już poruszać się w tym zakresie, dostosowując w ten sposób meblościanką do danego rozmiaru pomieszczenia. Ponadczasowa kolekcja mebli pokojowych 4K to zupełnie nowy trend na naszym rynku. Ustawienie jest również możliwe po przeciwnej stronie, gdzie możesz mieć szafki w białym połysku po lewej lub prawej stronie. 

Wysoka jakość jest cechą charakterystyczną hiszpańskiego producenta i wielu z was doceniło wysokiej jakości meble w popularnej ofercie łóżek piętrowych. Producent utrzymuje grubość materiału 22 mm i więcej, a przede wszystkim obróbkę powierzchni z uczciwą okleiną, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie może być porównywana z folią papierową niskiej jakości. Producent w identycznym designie oferuje również meble do jadalni, ale także przestronne komody. Metoda złożenia, którą wybierzesz przed rzeczywistym złożeniem, jest zmienna, nie ma potrzeby wprowadzania jej do zamówienia. Dostawa meblościanki z potrzebą montażu.

Ekskluzywna sprzedaż dla Polski

Hiszpańskie meble dziecięce zyskały wielu klientów dzięki nowemu, unikalnemu podejściu do wyposażenia pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe w bardzo nowoczesnym stylu z wyborem wielu pastelowych odcieni są właśnie takie czego brakowało na naszym rynku i cieszymy się, że projekt hiszpańskiego producenta można przedstawić na naszej stronie jako wyjątkową ekskluzywną ofertę.

Trasman
Hiszpański producent jest jednym z tych, którzy koncentrują się na nowoczesnym designie, zaprojektowanym zgodnie z ergonomią życia. Jego styl jest łatwo rozpoznawalny, projekt jest bardzo zróżnicowany, oferuje również szeroki wybór odcieni do wyboru. Długoletnia tradycja producenta to zdecydowanie gwarancja najwyższej jakości, także dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Meble dziecięce hiszpańskiego producenta są bardzo praktyczne i dopasowane do wielkości pomieszczenia, dzięki czemu nadają się również do małych wnętrz.

Śledz nas w mediach społecznościowych