ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dekoracyjna okrągła poduszka Butterfly 36-4904-BF-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0099-2015
200 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Průměr: 23 cm
Délka: 70 cm
Materiál: látka-molitan
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modro-červená
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dekoracje dziecięce do pokoju dziewczynki

Oferta pokojów dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta to nie tylko meble dziecięce jako takie, ale też i szereg dekoracji oraz dziecięcych akcesoriów. Poduszki niewątpliwie w pokoju dziecięcym mają swoje miejsce. Proponujemy poduszkę w postaci wałka, idealną do wykorzystania jako oparcie dla łokcia podczas czytania. W ofercie znaleźć też można zestaw dwu poduszek i inne dodatki, wszystko w ramach kolekcji Butterfly na temat rozkwitającej łąki. Pokój dziecięcy dla małych i większych dziewcząt to w ofercie duńskiego producenta całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz.

 


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie