Biały stojak na buty w minimalistycznym projekcie Jazz, błyszczący biały wysoki

Producent: Dekit
Kod: RIDK0121-2020
  • biała półka na buty pasuje do ciemniejszego przedpokoju
  • półka na buty odchyla się, aby ułatwić dostęp do butów
  • płyta laminowana materiałowa
  • wysoka półka na buty idealnie rozwiązuje problemy małej przestrzeni
Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
897,75 zł
763,09 zł
-15%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 897,75 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 113 cm
Szerokość (cm): 61 cm
Głębokość: 25 cm
Waga: 22 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: biały połysk
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy

Wysoki regał na buty, biały regał na buty, po prostu idealny do małego przedpokoju

Prosta zasada, im mniejszy pokój, tym jaśniejsze meble powinieneś kupić. Optyczne zwiększenie przestrzeni tylko poprzez wybór odpowiedniego odcienia może cię zaskoczyć. W połączeniu z lustrami twoja przestrzeń wizualnie zwiększy się wielokrotnie.Istnieją pewne rodzaje mebli, które po prostu kupujemy, ponieważ musimy.I o ile naprawdę nie szukasz designerskiego regału na buty za kilka tysięcy koron, to nie ma nic fundamentalnego w projekcie regału na buty w rozsądnej cenie.

Mimoto, nadal będziemy polecać ten regał na buty z praktycznego punktu widzenia. Regał na buty to zawsze sposób na utrzymanie porządku w przedpokoju w granicach rozsądku w wieloosobowym gospodarstwie domowym. Ponadto, jeśli naprawdę musimy polecić regał na buty do mniejszego metrażu przedpokoju, to ten regał na buty jest ideałem marki. Wykorzystuje wysokość przestrzeni, nie jest zbyt głęboka, a więc nie wystaje niepotrzebnie w przestrzeń. Niedrogi, wydajny i praktyczny, to jedyny sposób, aby podejść do wyposażenia małego wymiarowo przedpokoju z prefabrykatów. Schowek, który możesz ozdobić dekoracjami lub niezbędnymi przedmiotami przed wyjściem z domu.

Meble Aldo - design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów, i nie musi to być tylko francuski producent łóżek piętrowych Bibop, ale również np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, ma dla Państwa klientów pewną wagę rzetelnej firmy. Ekskluzywne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem u kilku producentów. Ponadto dla Państwa jako klientów ekskluzywna reprezentacja ma urok nadania wnętrzu pokoju dziecięcego oryginalności i nieszablonowości. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które Wy klienci musicie dostać i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Dekit, RM
Hiszpańska producent stawiająca na bardzo nowoczesne wzornictwo, wykorzystująca także nowe technologie i odcienie, które są zupełnie nieszablonowe i nowe. Hiszpańska producent, która oferuje modne wzory we wszystkich pomieszczeniach, od salonu po sypialnię, przedpokój po pokój dziecięcy. Design, który pod wieloma względami, zwłaszcza w kategorii mebli dziecięcych, skupia się na maksymalizacji przestrzeni w Twoim wnętrzu. Bądź niekonwencjonalny i szczęśliwy z projektem pochodzącym ze słonecznej Hiszpanii.

Śledz nas w mediach społecznościowych