Szufladkowy kontener Ludik 9846CLAS

Producent: PRS
Kod: PRS00134-2015

Nowoczesny i bardzo praktyczny design francuskiego producenta oferuje kontener szufladowy z możliwością blokowania szuflad.

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
979,05 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 106 cm
Szerokość (cm): 44 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 22 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: dąb dakota
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Praktyczna komoda z szufladami

Posiadająca dziewięć szuflad komoda z pewnością przyda się w biurze, ale także w pokoju studenta. Niektórym będzie pasowała do sypialni lub do salonu. Jedno jest pewne, ta wyjątkowa komoda pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Meble wykonane z płyty laminowanej. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Proste, efektowne i opłacalne rozwiązania dla Twojego domu.

Parisot 

Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy to Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, które łączyły w sobie nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem, w którym przede wszystkim liczy się jakość. Obecnie, Parisot produkuje meble wg. europejskich standardów, z naciskiem na trwałość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci tego producenta, spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Są również proste w montażu dzięki bardzo szczegółowej instrukcji, a płasko pakowane paczki zapewniają łatwy transport.

   

Śledz nas w mediach społecznościowych