Żywa ściana, dwa sposoby montażu Uma błyszcząca biała

Producent: Dekit
Kod: RIDK078-2020
  • montaż w jednej linii lub pod kątem prostym
  • minimalistyczny design w śnieżnobiałym połysku
  • oświetlenie LED wliczone w cenę
  • wysokość zmienna, w zależności od wyboru wiszących gablot górnych
niedostępne
3 229,75 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 180 cm
Szerokość (cm): 260
Głębokość: 41 cm
Kolor: biały połysk
Waga: 99 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Cena: witryny z oświetleniem LED
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Wykonanie: prasowane krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy

Dla miłośników czystego białego połysku i bardzo minimalistycznego designu przedstawiamy żywą ścianę z oświetleniem ledowym

A możliwość montażu jej pod kątem prostym jest również bardzo nietypowa . Jeśli więc Twój salon należy do tych naprawdę małych, to znalazłeś właśnie jedno z możliwych rozwiązań. Drugim sposobem na montaż ściany w salonie jest sposób klasyczny, czyli w linii prostej. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, kupując ściankę do salonu z kolekcji Uma od hiszpańskiego producenta na pewno zyskasz oryginalny i bardzo ponadczasowy design, który dodatkowo oferuje sporo miejsca do przechowywania. Wysokość jest oczywiście zmienna, to od Ciebie zależy na jakiej wysokości powiesisz górne witryny, szafki. Przedstawiona wysokość jest tylko rekomendacją.

Biały połysk to również bardzo popularne wykończenie czy kolorystyka dla miłośników nowoczesnego, minimalistycznego designu. Nie jest to wysoki biały połysk, ale biały odcień jest w połysku. Oświetlenie ledowe jest wliczone w cenę żywej ściany, a hiszpański producent oferuje również identyczny projekt w kolekcji w kolorze białym, dębowym. Proste linie, które sprawdzą się również w pomieszczeniach w mieszkaniach z prefabrykatów.

Meble Aldo - design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów i nie musi to być tylko francuski producent łóżek piętrowych Bibop, ale również np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, ma dla Państwa klientów pewną wagę rzetelnej firmy. Ekskluzywne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem u kilku producentów. Ponadto dla Państwa jako klientów ekskluzywna reprezentacja ma urok nadania wnętrzu pokoju dziecięcego oryginalności i nieszablonowości. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które są obowiązkowym nabytkiem dla Was - klientów, a do tego dążymy od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Dekit, RM
Hiszpańska producent stawiająca na bardzo nowoczesne wzornictwo, wykorzystująca także nowe technologie i odcienie, które są zupełnie nieszablonowe i nowe. Hiszpańska producent, która oferuje modne wzory we wszystkich pomieszczeniach, od salonu po sypialnię, przedpokój po pokój dziecięcy. Design, który pod wieloma względami, zwłaszcza w kategorii mebli dziecięcych, skupia się na maksymalizacji przestrzeni w Twoim wnętrzu. Bądź niekonwencjonalny i szczęśliwy z projektem pochodzącym ze słonecznej Hiszpanii.

Śledz nas w mediach społecznościowych