ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Zielony stolik dziecięcy z krzesłami z litego drewna My color

Producent: HoppeK
Kod: HPK00263-2015
710 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: zielony
Cena: 2 krzesła, stolik
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Krzesło dziecięce: 28x50x28 cm
Stół dziecięcy: 50x47x50 cm

Meble dziecięce z litego drewna dla maluchów

Wybrać dla maluchów meble, dostosowane do ich wzrostu, to bardzo rozsądna decyzja. Dzieci w wieku od 2 do 8 lat czują się na meblach dopasowanych do ich wzrostu o wiele lepiej, niż w przypadku mebli przeznaczonych dla dorosłych. Zestaw mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta zawiera wliczone w cenę stolik i dwa krzesłaNietypowy zielony odcień, dopasowany do wnętrza pokoju dziecięcego wspólnie z pozostałymi meblami z litego drewna sprawia bardzo przyjemne wrażenie. Każdy zresztą sam może się o tym przekonać oglądając nasze zdjęcia, pokazujące projekt pokoju dziecięcego w odcieniu zieleni. Warto zauważyć, że odcień ten jest odpowiedni dla dziewcząt tak samo, jak i dla chłopców. Mówimy wówczas o neutralnym odcieniu. Bardzo dobre wrażenie sprawia w połączeniu z meblami w kolorze antracytu, do wyboru są jednak i różne inne rozwiązania. Nie brakuje tu tradycyjnego dla dziewcząt koloru różowego czy fioletu, czy też niebieskiego przeznaczonego dla chłopców. Oferta kolorów mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta jest naprawdę bardzo bogata i można powiedzieć nietypowa.

 

 Producent duński  stawia na wysoką jakość , meble posiadają odpowiednie certyfikaty. Wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, prawidłowo wysuszonego i bez skaz, dlatego jest powierzchnia mebli gładka. Nie dochodzi również do deformacji mebli pod wpływem zmiany temperatury w pomieszczeniu. Dostawa krzesła i stolika w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.