Zestaw mebli dziecięcych dla uczniów London biały

Białe biurko London dla dzieci i dorosłych

Białe biurko London dla dzieci i dorosłych

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 443,10 zł
Kontener na kółkach do biurka London

Kontener na kółkach do biurka London

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 012,38 zł
Wysoki regał do pokoju dziecięcego London

Wysoki regał do pokoju dziecięcego London

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 501,19 zł

Wszystko, czego potrzebujesz do pokoju dziecięcego uczennice, można znaleźć w kolekcji w London

Belgijski producent oferuje w kolekcji London oddzielne części mebli do wyposażenia całego pokoju dziecięcego. Istnieje również możliwość wyposażenia w pokoju dziecięcym i jest część służąca do przygotowania się do szkoły, która znajduje się również w kolekcji, a mianowicie biurko, kontener na kółkach i wysoki regał. Znajdziesz tu również elementy mebli, takie jak stolik nocny, i możesz wybrać jeden z dwóch rozmiarów szafy. Minimalistyczny design odpowiedni do małych pokojów dziecięcych.

Kontener na kółkach można umieścić pod blatem stołu lub obok niego, zawsze w sposób, który bardziej odpowiada dziecku. Wysoki regał oferuje szereg półek, które z pewnością znajdą miejsce dla dziecka w szkole. W kolekcji możesz wybrać wszystkie części osobno, dzięki czemu możesz kupić tylko biurko lub kontener na kółkach. Możesz również kupić dodatkowe meble do pełnego wnętrza pokoju dziecięcego. Materiałem jest płyta laminowana, jakość wykonania belgijskiego producenta jest bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu montaż mebli jest również łatwy.

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.


Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.