ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Zestaw mebli do jadalni Gospel 0350 w elementach

Producent: PRS
Kod: PRS00217-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Stół: 180x78x90
1 815 zł
Komoda: 200x88x50
1 600 zł

Dane produktu

Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb sesame
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesne meble do jadalni Gospel

Zestaw jadalniany kolekcji Gospel zapewne znajdzie zastosowanie w aranżacji jadalni umieszczonej w samodzielnym pomieszczeniu lub aneksu jadalnianego umieszczonego w salonie. Zwłaszcza do drugiego typu aranżacji nadaje się idealni, ponieważ kolekcja Gospel zawiera również meble do wyposażenia salonu o identycznym wyglądzie. Bardzo prosty zestaw obejmujący jedyne dwa elementy (stół i obszerną komodę). Brakuje chyba tylko krzeseł, które można wybrać w ofercie pojedynczych elementów. W ramach kolekcji Gospel mamy jednak do dyspozycji znacznie więcej elementów wyposażenia, a podobnych zestawów możemy stworzyć znacznie więcej. Komodę możemy na przykład zastąpić witryną lub wykorzystać rozkładany stół.

 

Aldo poleca: wybór krzesła dokładnie według własnych potrzeb

 

Francuskiego producenta cechuje zwłaszcza prostota konstrukcji. Kładzie on również nacisk na wysoką jakość i wytrzymałość mebli, stosując płyty o ponadstandardowej grubości. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Krzesło do jadalni Namur 436946

Krzesło do jadalni Namur 436946

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
292 zł

Produkty podobne

Meble do jadalni lub salonu Waren 0124

Meble do jadalni lub salonu Waren 0124

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 848 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie