Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zestaw kuchenny do małego mieszkania, jak wybrać?

Dysponują Państwo małym pomieszczeniem do wyposażenia kuchni, lub tylko aneksem kuchennym? Jakie są możliwości wyposażenia takich właśnie pomieszczeń z ograniczoną przestrzenią? Wybierać można z szerokiej oferty kompletnych zestawów, lub z pojedynczych skrzynek kuchennych, z których można stworzyć kuchnię według własnych potrzeb. Oba sposoby są bardzo popularne i cenowo porównywalne. Przy wyborze mebli kuchennych warto skupić uwagę nad rozmiarami pojedynczych mebli czy zestawu, a zwłaszcza na ich całkowitej szerokości. Tradycyjna szerokość kuchni a się w granicach od 180 cm do 240 cm. Warto również wspomnieć o wariantach narożnych, ale o ich zastosowaniu decyduje rozłożenie powierzchni pomieszczenia.

 

 

Zestawy kuchenne

W ofercie zestawów kuchennych znajdują się kompletne projekty bez możliwości przeprowadzania większych zmian, oprócz zmiany kolejności skrzynek. Standardowa szerokość zestawów to 180 lub 240 cm. Dla właścicieli większych pomieszczeń są do dyspozycji również zestawy szerokości 260 cm. Najszerszą ofertę zestawów dla małych pomieszczeń przedstawia francuski producent, który zdecydował się na bardzo nowoczesny design, a w dodatku oferuje swoje zestawy w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

   

 

Zestawy kuchenne do małych pomieszczeń są popularne zwłaszcza wśród młodych ludzi budujących karierę zawodową, odkładających założenie rodziny na okres późniejszy. Wspomniana grupa docelowa nie należy z reguły do grupy miłośników gotowania i zadowala się podstawowym wyposażeniem kuchni. Francuski producent często oferuje swoje zestawy kuchenne właśnie w takim minimalistycznym układzie, ale w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

Brak przestrzeni na typowy zestaw kuchenny?

Nawet zupełny brak przestrzeni nie stanowi większego problemu, mamy do dyspozycji kilka praktycznych szafek rozwiązujących ten problem bardzo niskim kosztem. Szafki kuchenne lub mini barki z możliwością wykorzystania jako składanego stolika. Oferują sporą przestrzeń do przechowywania, zajmując minimalną przestrzeń. Funkcjonalny , minimalistyczny design z możliwością wykorzystania na wiele sposobów.

 

   

 

Nowoczesne, ponadczasowe, uniwersalne, minimalistyczne, oszczędne, a mimo to eleganckie i tanie. Tak można scharakteryzować prezentowane szafki. Ich oferta co do rozmiarów i kolorystyki jest bardzo szeroka. Stoliki są składane i w chwili kiedy nie są już potrzebne, wystarczy po prostu zamknąć szafkę. Z odrobinę fantazji można te szafki wykorzystać nawet jako gabinet, a rozkładany stolik może posłużyć za biurko. Mini barek prezentowany na drugim zdjęciu, może również posłużyć do optycznego rozdzielenia pomieszczenia.

 

Prezentowane szafki kuchenne znajdą również zastosowanie w większych pomieszczeniach, w których mogą stanowić uzupełnienie miejsc do przechowywania lub mogą posłużyć do stworzenia praktycznego barku. Sposobów wykorzystania jest wiele. Z ofertą francuskiego producenta i z jego praktycznymi i ponadczasowymi konstrukcjami, można znaleźć rozwiązanie do każdego wnętrza.