ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Zestaw biurowy Active

Producent: CL-T
Kod: CLT0010-2016
3 375 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Biurko: 110x189x70/32 cm
Regał: 44x184x37 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Wszystko potrzebne do biura lub gabinetu domowego

Prosty projekt zestawu biurowego oferuje wyposażone miejsce do pracy w domu lub biurze. Biurko z dostawką i dwoma regałami. Oczywiście w ofercie pojedynczych elementów kolekcji Active możemy zestawić wiele podobnych kompletów. Mamy do dyspozycji pojedyncze biurko (bez dostawki i regałów) lub możemy aktualny zestaw uzupełnić o komodę z szufladami lub szafę. Do mieszkań jednopokojowych możemy również umieścić łóżko o identycznym wyglądzie, ale to już chyba lekkie odchylenie od aktualnego tematu. Biurko z dostawką oferuje znaczną przestrzeń do przechowywania w dodatku podzieloną na wiele mniejszych (bardzo przydatnych) przestrzeni. Podstawowe atuty przedstawiamy w krótkim spisie.
Dlaczego właśnie meble kolekcji Active?

mała zamykana szuflada po prawej stronie
- ogromna dostawka (opcjonalnie - możliwość zamówienia samego biurka)
- praktyczna tabliczka informacyjna
- szuflady pod blatem 
- blat o powierzchni 110x70 cm
- wysokość blatu 75 cm 
- wysokść biurka z dostawką 189 cm
- praktyczny organizator przyborów do pisania (w szufladzie) 
Kolekcja Active oferuje cały szereg elementów do wyposażenia biurapokoju dziecięcego,studenckiego czy nawet sypialni. Szeroka oferta pozwala na elastyczne tworzenie bardzo zróżnicowanych aranżacji w jednolitym stylu i kolorystyce.
Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce tego producenta wpełni akceptują potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcych. Koncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Więcej z kolekcji

Meble do pokoju dziecięcego, studenckiego - kolekcja Active

Przejdź do kolekcji
Kolekce
Kolekce
Kolekce

W kolekcji znajdziesz także

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie