Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zaskakujące wzornictwo mebli francuskich

Francuski design przedstawiamy w naszym sklepie Meble Aldo bardzo często  i zyskuje on sobie coraz więcej zwolenników. Francuski design cechuje nie tylko typowo francuska elegancja, ale zwłaszcza w kategorii pokoi dziecięcych i sypialni, również niesłychana pomysłowość. Wiele konstrukcji wprowadzanych przez francuskich producentów można określić jako unikalne i nietypowe, mimo to bardzo praktyczne. Popatrzmy więc co nowego i unikalnego przygotowali dla nas francuscy producenci.

 

 

Meble dla nastolatek

Nie ma chyba wątpliwości co do tego, że dorastająca nastolatka to istota bardzo dbająca o swą urodę, i raczej zaskakującym faktem jest, że jak dotąd nikt z producentów nie wpadł na pomysł toaletki do pokoju dziecięcego czy raczej studenckiego. Jak dotąd, bo właśnie przedstawiamy mebel, który na pewno ucieszy nie jedną dorastającą nastolatkę. Wielofunkcyjny elegancki stolik z lustrem, dzięki konstrukcji narożnej nie zajmuje wielkiej przestrzeni, ale oferuje wiele możliwości. System otwierania szuflad umożliwia równoczesne otwarcie (przynajmniej częściowe) wszystkich szuflad. Kolorystyka umożliwiająca połączenie z dowolnymi meblami i duże lustro są dodatkowymi atutami. 

   

Toaletka Volage dla dorastających nastolatek

 

Toaletka jest praktycznym uzupełnieniem pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Oprócz swej podstawowej funkcji, toaletka oferuje dużo przestrzeni do przechowywania kosmetyków, biżuterii, makijażu i innych dla nastolatki niezbędnych przedmiotów. Wszystko elegancko posegregowane na jednym miejscu. Nawet jeżeli pokój studentki jest już kompletnie wyposażony, to na tą toaletkę chyba zawsze znajdzie się miejsce.

 

 

Ciągle udoskonalane meble do salonu

Oferta mebli do salonu jest zaskakująca pod względem funkcjonalności. W kategorii stolików do kawy już prawie standardem staje się dodatkowa przestrzeń do przechowywania w formie szuflady. Nowością jest stolik do kawy Darwin przeznaczony do małych pomieszczeń. Minimalne rozmiary z maksymalnymi możliwościami i w uniwersalnym kolorze białym, odpowiednim do wszystkich wnętrz.

 

  

 

Mamy do wyboru stolik do kawy z szufladą lub bez. Proste linie i eleganckie wykonanie pozwalają na zaszeregowanie do kategorii nowoczesnych mebli. Praktyczne kółka upraszczające manipulację są dodatkowym atutem.

 

Warto również wspomnieć o meblościankach RTV, czyli o meblościankach akceptujących dominującą rolę telewizorów w salonach i powoli zastępujących klasyczne meblościanki. Meblościanki RTV są w zasadzie rozbudowanymi stolikami pod telewizor i dzięki prostej, ale funkcjonalnej budowie zyskują sobie coraz większą popularność. Jako przykładowe, prezentujemy meblościanki kolekcji Giant w dwu różnych kombinacjach kolorystycznych..

 

   

 

Meblościanki oferują sporo przestrzeni do odkładania przeróżnych rzeczy. Przestrzeń na telewizor jest dostosowana do rozmiarów dzisiejszych telewizorów LCD. W identycznej kolorystyce producent oferuje szereg pojedynczych elementów do wyposażenia salonu, co umożliwia zaangażowanie wnętrza w jednolitym stylu.

 

 

Meble do małych kuchni

Dla właścicieli małych kuchni, lub tylko aneksów kuchennych francuski producent przedstawia bardzo praktyczne i oszczędne rozwiązanie. Rozwiązanie na tyle uniwersalne, że nie ogranicza swój zasięg tylko do kuchni. Prezentowane połączenie barku i komody można wykorzystać również w wielu innych wnętrzach. Mebel oferujący mnóstwo przestrzeni do przechowywania i mały składany stolik ma naprawdę uniwersalne zastosowanie.

 

   

 

Oprócz funkcji minimalistycznie wyposażonego aneksu kuchennego, można go również wykorzystać do jako barek, stolik śniadaniowy, biurko lub do optycznego rozdzielenia pomieszczenia w którym z powodu braku miejsca musimy umieścić dwa różne wnętrza. Prosty w konstrukcji, ale bardzo praktyczny mebel w cenie nie do pobicia. Konstrukcja która jest wynikiem pomysłowości i profesjonalnej pracy francuskich konstruktorów. Produkty prezentowane w dzisiejszym artykule to tylko mała część oferty tego producenta, ale i tak mamy nadzieję, że będzie ona dla Państwa źródłem inspiracji przy rozwiązywaniu problemów związanych z aranżację Waszych domów i mieszkań.