Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zaskakujące nowe trendy w branży meblarskiej

Jeżeli są Państwo zwolennikami nietypowych, oryginalnych, odważnych czy wręcz ekstrawaganckich aranżacji to w ofercie francuskiego producenta na pewno znajdą Państwo źródło inspiracji. Producent ten już od lat zaskakuje nas swymi projektami i to w pozytywnym sensie. Również dzisiaj chcemy przedstawić kilka ciekawych nowości tego producenta. Oferta nowości obejmuje obejmuje meble do salonu, pokoju dziecięcego, sypialni i wielu innych wnętrz. Wszystkie tworzą swoisty styl i atmosferę i są w stanie wyraźnie podkreślić charakter i osobowość właściciela wnętrza. Nowości otwierają nowy rozmiar ludzkiej fantazji i umożliwiają aranżację wnętrz bez potrzeby z korzystania z usług profesjonalnych projektantów.

 

 

Nowe trendy w pokojach dziecięcych

Design mebli przeznaczonych do pokoi dziecięcych, po raz pierwszy przedstawionych na targach w Niemczech, ustawiony jest wyraźnie pod kątem wszechobecnej techniki i sprzętu elektronicznego. Dzisiaj, kiedy nawet przedszkolaki mają swego smartfona, tablet czy konsolę do gier, producenci wychodzą naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na ulokowanie sprzętu elektronicznego. Nie osądzamy czy to dobrze czy źle, ale mamy pewność, że w najbliższych latach raczej niewiele się zmieni. Przykładem zastosowania rozwiązań na rosnące potrzeby umieszczenia i przechowywania coraz większej ilości sprzętu RTV jest bez wątpienia łóżko Hashtag. Łóżko to jest idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń. Łóżko piętrowe zaoszczędzi sporo drogocennej przestrzeni zastępując wiele mebli jedną konstrukcją. Podobne łóżka wielofunkcyjne znajdują się w naszej ofercie już od lat, ale zaskakujące są właśnie możliwości zakomponowania sprzętu RTV. Łóżko przygotowane jest do ustawienia, lub zawieszenia telewizora czy monitora i posiada, wbudowane bezpośrednio do konstrukcji łóżka, gniazda USB do ładowania telefonów lub tabletów. Postępu w tej dziedzinie nie sposób powstrzymać, a jedyną opcją jest dostosowanie się do nowych warunków.

 

  

 

W przestrzeni pod łóżkiem znajduje się mała garderoba zastępująca szafę i komodę. Jak już wspominaliśmy, rozwiązanie idealne do aranżacji pokoju dziecięcego o małej powierzchni. Ze względu na szerokie możliwości podłączenia sprzętu RTV podejrzewamy, że łóżko to będzie bardzo popularne zwłaszcza wśród chłopców. W nowościach nie brakuje jednak także rozwiązań typowo dziewczęcych.

 

Również w kategorii mebli typowo dziewczęcych pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z takich rozwiązań jest toaletka, która zapewne znajdzie miejsce w nie jednym pokoju dziecięcym czy studenckim. Nie tak dawno temu meble tego typu były przeznaczone wyłącznie do sypialni dorosłych kobiet i może dlatego tak intensywnie przyciągały uwagę dziewczynek. Dzisiaj producenci wychodzą naprzeciw temu zainteresowaniu i poszerzają swą ofertę.

 

  

 

Przykładem toaletki dla dziewcząt i nastolatek jest przedstawiona na dołączonym zdjęciu toaletka kolekcji Volage. Francuski producent wybrał dla niej bardzo popularne połączenie kontrastujących kolorów białego z czarnym. Bardzo elegancka i praktyczna narożna konstrukcja znajdzie swoje miejsce nawet w mniejszych pomieszczeniach.

 

 

Nowe trendy w sypialniach

Również w projektach sypialni dla dorosłych zaskoczyła nas oferta toaletek. Nowoczesna konstrukcja zaskakuje możliwościami wykorzystania również jako klasyczny stolik czy biurko. Prosta, praktyczna konstrukcja pozwala na praktyczne wykorzystanie na wiele sposobów.

 

 

Na dołączonym zdjęciu widoczna jest toaletka z możliwością złożenia lustra i wykorzystania jako klasycznego stolika czy biurka. Co prawda konstrukcja ta nie posiada elegancji i wystawności typowej dla tego typu mebli, ale posiada szerokie możliwości wykorzystania, co docenią zwłaszcza właścicielki małych pomieszczeń.

 

 

Nowe trendy w salonie

Oferta nietypowych mebli dotyczy również salonów. Francuski producent przedstawił kolekcję stolików Quadri z blatem oklejonym bardzo szeroką gamą motywów tematycznych. Każdy więc powinien znaleźć motyw odpowiedni dla siebie. Jest stolik z motywem Mostu Brooklinskiego, czy z motywami retro. Kolekcja obejmuje stoliki typowo młodzieżowe, stoliki dla dziewcząt czy dla chłopców. Wygląd stolików można ocenić na podstawie dołączonych zdjęć.

 

     

 

W kolekcji Quadri znajduje się wiele stolików z przeróżnymi motywami a przykłady na zdjęciach stanowią tylko nieznaczną część oferty. Dekoracyjna okleina blatu dodaje na oryginalności nie tylko stolika ale całego wnętrza wyposażonego takim stolikiem. Mamy nadzieję, że tego typu oferta spodoba się państwu tak samo jak nam i że każdy znajdzie w ofercie motyw podkreślający jego osobowość.