Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zaskakujące, kolorowe meble z litego drewna

Naszym zdaniem pokój dziecięcy powinien być, zabawny, wesoły i kolorowy. O ile mają Państwo podobne zapatrywania to z pewnością spodoba się Wam oferta duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna. Kolekcja z szeroką gamą kolorów nazwana po prostu My color. Kolekcja zawiera zestawy pokoi dziecięcych jak i również całą masę pojedynczych mebli dziecięcych. Wybór z sytych, bardzo wyraźnych kolorów jest bardzo szeroki. Od podstawowych bardzo popularnych kolorów różowego, fioletowego, niebieskiego czy czerwonego, aż po cały szereg mniej typowych, ale równie wyraźnych kolorów. Dla bardziej konserwatywnie nastawionych klientów są do dyspozycji meble białe z możliwością uzupełnienia o różnokolorowe dekoracje. Co zatem mamy do dyspozycji w tej kolekcji?

 

 

Kolorowe meble do pokoju dziecięcego dla dziewcząt

Do pokoju dziecięcego dla dziewcząt możemy wybierać z wielu kolorów, ale nadal najpopularniejszymi są różowy, fioletowy i biały. Są to tradycyjne kolory, które dzięki szerokiej ofercie pojedynczych elementów możemy wzajemnie kombinować. Jeżeli mamy za dużo koloru różowego, możemy dodać elementy w kolorze białym, ale jeżeli będzie to życzeniem dziecka, cały pokój może byś w kolorze różowym. Na dołączonych zdjęciach prezentujemy projekt pokoju dziecięcego dla dziewczynki w kombinacji koloru fioletowego i różowego. 

     

 

Projekt tego pokoju dziecięcego może się podobać nie tylko ze względu na ciekawą i wyraźną kolorystykę, ale ze względu na możliwości praktycznego wykorzystania. Łóżko na antresoli umożliwia jego obniżenie i wykorzystanie jako klasyczne łóżko studenckie. Zestaw stolika z krzesełkami, wystarczy zamienić na biurko z litego drewna, które również znajduje się w naszej ofercie. Bardzo praktyczny jest również mobilny kontener, z którym może w prosty sposób manipulować nawet dziecko.

 

 

Kolorowe meble dziecięce dla chłopca

Nawet dla chłopców oferta kolorowych mebli jest bardzo szeroka i możemy wybierać z wielu kolorów. Dzisiaj zaprezentujemy jednak projekt, który łączy popularny kolor niebieski z zielonym. Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że tych kolorów nie można połączyć. Prezentowany zestaw, zdecydowanie obala ten mit.

 

   

 

Na dołączonych zdjęciach można osądzić wygląd takiego pokoju. I w tym wypadku można się zgodzić z tym, że ten pokój dziecięcy nie tylko przyciąga uwagę kolorystyką, ale jest również bardzo praktycznie rozwiązany. Zestaw szuflad pod łóżkiem i mobilny kontener są tego dowodami. Pokój dziecięcy dla chłopca możemy uzupełnić dekoracjami lub dowolnym elementem mebli dziecięcych w kolorze białym. Dzięki szerokiej gamie kolorów, mamy pod tym względem prawie nieograniczone możliwości.

 

 

Kolorowe meble do pokoju dziecięcego dla chłopców i dziewcząt

Tradycyjne kolory różowy i niebieski, od lat przeznaczone są w sposób jednoznaczny dla dziewcząt i chłopców. Jeki jednak wybrać kolor w wypadku dwójki dzieci płci przeciwnej? Jaki kolor jest neutralny i odpowiedni zarówno dla dziewczynki i chłopca? I na taki problem znajdzie się rozwiązanie. Do kolorów neutralnych zaliczyć można czerwony, pomarańczowy, zielony, biały lub czarny. Na dołączonym zdjęciu mogą sami Państwo się przekonać.

 

  

 

Pierwsze zdjęcie przedstawia pokój dziecięcy w kolorze czerwonym, uzupełnionym czarnymi elementami. Czerwone szafki dla dziewczynki a czarne dla chłopca pomogą w podziale miejsc do przechowywania. Drugi prezentowany projekt, to połączenie koloru zielonego z czarnym. Tak samo to rozwiązanie w pełni nadaje się dla dwójki rodzeństwa obu płci. Prezentowana dzisiaj kolekcja mebli z litego drewna jest unikalna pod względem szerokości wyboru kolorów.