ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Żarówki

Oferujemy różnorodne elementy oświetlenia, w tym nietypowe żarówki w oryginalnych kształtach i kolorach. Wśród wewnętrznych i zewnętrznych systemów oświetleniowych dostępnych w naszym sklepie, znaleźć można również popularne żarówki z gwintem e27 i… Więcej

Potrzebujesz pomocy?
Obsługa klienta:
Po-Pia 8:00 - 17:00
Według ceny
LED oświetlenie pod łóżko

LED oświetlenie pod łóżko

Przybliżony czas dostawy: 2 - 3 tygodnie
301 zł

Żarówki

Oferujemy różnorodne elementy oświetlenia, w tym nietypowe żarówki w oryginalnych kształtach i kolorach. Wśród wewnętrznych i zewnętrznych systemów oświetleniowych dostępnych w naszym sklepie, znaleźć można również popularne żarówki z gwintem e27 i e14, które są używane w wielu typach instalacji.

Proponujemy klasyczne żarówki do użytku domowego, a także produkty znajdujące zastosowanie na tarasach, balkonach i w ogrodach, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Czy to stylowa lampa sufitowa, lampka nocna, czy designerski kinkiet - u nas znajdziesz najwyższej jakości żarówki, emitujące różne rodzaje światła białego.

Wzbogaciliśmy ofertę o nowoczesne żarówki LED, w tym zmieniające kolor oświetlenie ledowe do łóżek dziecięcych dostępnych w naszym sklepie. Energooszczędne żarówki ledowe gwarantują długi okres użytkowania. Co więcej, z łatwością dopasujesz stopień jasności źródła światła do typu wnętrza oraz własnych upodobań.

Nietypowe żarówki pełnią także funkcję estetyczną, dlatego doskonale sprawdzą się jako oświetlenie dekoracyjne w różnego rodzaju pomieszczeniach oraz na zewnątrz budynków. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą żarówek i oryginalnych opraw oświetleniowych, które będą ciekawym dopełnieniem wystroju wnętrza, tarasu bądź ogrodu.

Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.