Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Wspólne spożywanie posiłków tworzące rodzinną więź

Często niedoceniane zestawy jadalniane są ważnym elementem integrującym i wytwarzającym mocne rodzinne więzi. Wspólne spożywanie posiłków ma bowiem taki właśnie efekt i pod tym względem wybór zestawu jadalnianego jest bardzo ważnym momentem. Podstawowym parametrem wpływającym na wybór jest wielkość pomieszczenia w którym zestaw będzie ustawiony. Mając do dyspozycji dostateczną przestrzeń możemy stworzyć samodzielną jadalnię, częściej jednak musimy się zadowolić aneksem jadalnianym w kuchni lub salonie, co jednak dzięki szerokiej ofercie mebli do jadalni nie stanowi większego problemu.

 

Jadalnia w stylu rustykalnym

Do dużych, przestronnych pomieszczeń nadają nadają się masowym meble w stylu rustykalnym. Dla miłośników tego właśnie stylu przeznaczona jest kolekcja Cassala-Sao Bento niemieckiego producenta znanego z wysokiej jakości produktów z litego drewna. Niemiecki producent w tej kolekcji połączył pojedyncze elementy mebli rustykalnych z ponadczasowym designem tapicerowanych mebli. Jak widać na dołączonym zdjęciu, połączenie bardzo kontrastujących ze sobą mebli tworzy bardzo harmonijną całość. Niemiecki producent zastosował do projektu jadalni składany stół, komodę z szufladami i obszerną witrynę. Tapicerowane meble są zastąpione krzesłami i taboretem. Połączenie białego przezroczystego lakieru zachowującego widoczną strukturę drewna sosnowego z bardzo wyraźną kolorystyką tapicerki jest dość nietypowe, lecz bardzo efektowne. Meble rustykalne dostępne są również w przezroczysto białym wykonaniu uzupełnionym kolorem brązowym. Zestaw oferowany jest jako zestaw pojedynczych elementów, umożliwiający zamówienie tylko niektórych jego elementów, lub ich zamianę na inne.

 

Nowoczesna jadalnia z płyty laminowanej

Kolejną prezentowaną kolekcję Absoluto, również niemieckiego producenta, tworzą tak samo pojedyncze elementy wyposażenia, lecz nie tylko jadalni, ale również salonu. Jeżeli nie mamy do dyspozycji samodzielnego pomieszczenia do jadalni, dzięki kolekcji Absoluto możemy wytworzyć aneks jadalniany w salonie. Stanowi to z reguły oszczędność nie tylko przestrzeni, ale i znacznych środków finansowych. Niemiecki producent stworzył kolekcję z szeroką gamą pojedynczych elementów odpowiednich do przestronnych i małych wnętrz. Elastyczna oferta umożliwiająca wybór odpowiedniej ilości elementów dostosowanych do wielkości pomieszczenia. Producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowość wykonania, co można zauważyć na dołączonym zdjęciu. Kolekcja Absoluto umożliwia stworzenie prawie nieograniczonej ilości różnych kombinacji.

 

Zestaw jadalniany do małych wnętrz

Kolejny przedstawiany zestaw dostępny jest tylko w całości. Ponadczasowy design, modna i trendy kolorystyka, wielofunkcyjność, typowa niemiecka jakość i atrakcyjna cena to podstawowe cechy zestawu Brigitte niemieckiego producenta. Zestaw idealnie nadający się do małych pomieszczeń. Zestaw nie tylko o eleganckim wyglądzie, ale również bardzo praktycznej konstrukcji. Metalowa, chromowana, odporna na uszkodzenia mechaniczne konstrukcja i blat z płyty MDF dopełniony półkami do odkładania. Klientom którym nie odpowiada czerwony kolor, oferujemy opcjonalny zestaw Frida 50901190 w kombinacji kolorów białego i srebrnego.

 

 

Mankamentem większości współczesnych mieszkań jest brak jadalni. Nasza oferta zestawów jadalnianych umożliwia stworzenie jadalni czy przynajmniej aneksu jadalnianego prawie w dowolnym wnętrzu. Wspólne spożywanie posiłków nie tylko stanie się możliwym, ale w dodatku bardzo przyjemne, bo w eleganckim, przez siebie zaaranżowanym wnętrzu.