Witryna z imitacji drewna dębowego Portland

Producent: PRS
Kod: PRS0056-2020
  • wiarygodna imitacja drewna dębowego w znacznie niższej cenie
  • wysokość 185 cm, szerokość 110 cm, głębokość 44 cm
  • skrzydła z przeszkleniem, układ półek wewnętrznych
  • możliwość wyboru z szerokiej gamy części z kolekcji
niedostępne
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
3 665,00 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 185 cm
Szerokość (cm): 110 cm
Głębokość: 44 cm
Waga: 81 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Kolor: Jasny dąb
Materiał: płyta laminowana 16-30 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Przestronna witryna nie tylko w jadalni

W kolekcji mebli Portland możesz wybierać z szerokiej gamy poszczególnych części, a niektóre z nich nadają się zarówno do jadalni, jak i salonu. Witryna z tej kolekcji to przykład, że można jej stosować w obu typach wnętrz. Możesz skorzystać z całości oferowanych części, jeśli nie masz osobnego pokoju na wyposażenie jadalni, ale chcesz zaaranżować jadalnię w identycznym stylu, jak inne wyposażenie w salonie. W tej kolekcji masz okazję a także możliwość zaaranżowania jadalni jako osobnego pokoju, jeśli masz to dostępne.

Jeśli jesteś miłośnikiem mebli z litego drewna, ale zniechęcasz się do kupowania ich zbyt wysoką ceną, teraz masz okazję zastanowić się, czy tak zwany złoty środek nie będzie optymalnym rozwiązaniem. Imitacja drewna jest bardzo udana. Prezentowana przez nas witryna z przeszklonymi skrzydłami ma większy rozmiar, dlatego zalecamy raczej do większych wnętrz. W większym pomieszczeniu piękno witryny będzie się wyróżniać. Ten rodzaj mebli jest również często nazywany szklarnią, w zależności od lokalizacji może być używany do szkła, usługi gastronomiczne i inne akcesoria potrzebne do posiłków, w salonie prawdopodobnie wykorzystasz więcej do dekoracji lub książek. W każdym razie wielkość miejsca do przechowywania Cię zaskoczy. Będziesz także mile zaskoczony wysoką jakością mebli.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych