Witryna w minimalistycznym designie Leiko
- otrzymujesz miejsce do przechowywania, które nie zajmuje zbyt dużo miejsca
- witryna pasuje wszędzie, bardziej ekonomiczna alternatywa, zamiast szerokiej komody
- kolekcja Leiko, oferuje części do jadalni i salonu
- jakość wykonania, od francuskiego producenta
Dane produktu
Wysokość (cm): | 148 cm |
---|---|
Szerokość (cm): | 101 cm |
Głębokość: | 40 cm |
Waga: | 52 kg |
Ilość paczek: | 2 szt. |
Kolor: | Jasny dąb, czarny |
Materiał: | płyta laminowana 16 aż 25 mm |
Wykonanie: | prasowane krawędzie |
Sposób dostawy: | do złożenia |
Kraj pochodzenia: | Francja |
Gwarancja: | 24 miesięcy |
Przestrzeń do przechowywania, którą docenisz w każdej jadalni czy salonie
Częstym rozwiązaniem na uzyskanie miejsca do przechowywania w jadalni lub salonie jest komoda. Ale często, a szkoda, zapomina się o meblu, który jest witryna. Jednocześnie oferta witryn o różnych rozmiarach, odcieniach i designach jest bardzo szeroka i witryna zdecydowanie należy do fajnych „okazów” do Twojego wnętrza. Ponadto witryna zajmuje mniej miejsca w pomieszczeniu niż szeroka komoda, witryna wykorzystuje przestrzeń na wysokości. Komoda znów jest szeroka, więc przestrzeń, którą stracisz kupując komodę jest znacznie większa.
Przedstawiamy Państwu witrynę z kolekcji Leiko w minimalistycznych liniach, która dzięki funkcjonalnemu, a nawet ekonomicznemu designu nadaje się również do małych wnętrz. Co do składu pozostałych części w kolekcji proponujemy wyposażenie wnętrza jadalni i salonu, ale dziś nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni, więc w Twoim domu witryna może znaleźć miejsce w biurze. Materiałem do produkcji witryny stała się płyta laminowana, a autorem projektu jest francuski producent.
Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej
Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów i nie musi to być tylko francuski producent łóżka piętrowego Bibop, ale także np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, solidna firma ma dla Was pewną wagę. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.
Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy to Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, które łączyły w sobie nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem, w którym przede wszystkim liczy się jakość. Obecnie, Parisot produkuje meble wg. europejskich standardów, z naciskiem na trwałość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci tego producenta, spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Są również proste w montażu dzięki bardzo szczegółowej instrukcji, a płasko pakowane paczki zapewniają łatwy transport.
Produkty podobne

Designerska witryna z elementami retro Ness...
