ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Witryna Malia 427640

Producent: DME - F
Kod: DME0099-2015
1 325 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 147 cm
Szerokość: 123 cm
Głębokość: 41,6 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały połysk i mat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna witryna lub komoda

Aktualnie przedstawiany element umeblowania kolekcji Malia francuskiego producenta, można nazwać komodą lub witryną. Witryną z powodu oszklonej szafki do ustawienia elementów dekoracyjnych, a komoda z powodu większości tworzonej zamkniętymi szafkami. Nie warto się spierać o zaszeregowanie, warto jednak zauważyć, że ten elegancki mebel może całkowicie odmienić wygląd salonu czy jadalni. Witryna składa się z czterech części, z których jak już wspomnieliśmy jedna jest oszklona a reszta to zamknięte szafki z jedną półką. W ramach kolekcji Malia jest również do nabycia typowa komoda i typowa witryna o identycznym wyglądzie. Ponadczasowe wykończenie w kombinacji matowej powierzchni i wysokiego połysku w dodatku w bardzo popularnym kolorze białym, idealnym do nowoczesnych wnętrz.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i design. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubo)ci 15 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Nowoczesna komoda Duke 265994

Nowoczesna komoda Duke 265994

Dostępność
4-5 tygodni
1 471 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie