ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Witryna Malia 427639

Producent: DME - F
Kod: DME0098-2015
1 380 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 181 cm
Szerokość: 102,6 cm
Głębokość: 41,6 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały połysk i mat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna witryna Malia z możliwością wykorzystania w jadalni i salonie

Nowoczesne meble, nie ważne jakiego typu, często wykonane są w kolorze białym. Dla witryny z kolekcji Malia producent wybrał kombinację wykończenia matowego i wysokiego połysku. Witryna podzielona jest na kilka części. Trzy szafki, dwie szuflady i otwartą przestrzeń ze szklanymi półkami. Wnętrze górnej szafki tworzą dwie półki, dolne szafki posiadają po jednej półce. Prezentowana witryna nadaje się do wykorzystania jak w salonie, tak i w jadalni. Kolor biały nadaje się również do zastosowania w małych pomieszczeniach, które potrafi optycznie powiększyć. Oferta kolekcji Malia zawiera wiele kolejnych pojedynczych elementów, włącznie z witrynę większych wymiarów.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i design. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubo)ci 15 i 22 mm, co dodaje na sztywności konstrukcji. Lakierowana powierzchnia prosta w utrzymaniu i konserwacji. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie