ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Witryna Compilati 99800835

Producent: IL
Kod: IL0035-2016
283 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 9,5 cm
Waga: 10 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Witryna jako praktyczny dodatek wnętrz

Oszklona witryna z możliwością zawieszenia na ścianie to bardzo praktyczny element wyposażenia, na przykład pokoju dziecięcego czy sklepu. Witrynę można wykorzystać na wiele sposobów i do wystawienia wielu przedmiotów. Dzięki oszkleniu, przechowywane przedmioty chronione są przed kurzem. Niemiecki producent oferuje tę witrynę od razu w kilku opcjach kolorystycznych.

 

Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostarczane w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie