ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Witryna Chris 0184ARGE

Producent: PRS
Kod: PRS00432-2014
1 470 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 153,2 cm
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 43 cm
Waga: 67 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Wykończenie: 3D dekor, relief
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: Jasny dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Witryna Chris do pokoju dziennego i jadalni

Kolekcja Chris oferuje meble do wnętrz takich jak jadalnia i pokój dzienny. Do witryny można zakupić w tym samym stylu stół jadalny , stolik kawowy ale także inne części mebli. Najprzyjemniejsza w kolekcji Chris jest z pewnością wysoka jakość.

Meble oferują system „soft“ czyli wolne domykanie. Meble z tej kolekcji mogą docecić rodzice małych dzieci. Powierzchnia w 3D stylu jest wierną imitacją drewna dębowego, nie tylko z wyglądu ale też z dotyku. Producent nie użył papierowej folii lecz masywnej okleiny co odbija się na jakości.

Francuski producent jest znany swą jakością, która zależna jest od wyboru materiału i szczegółowego, precyzyjnego opracowania. Dostawa w częściach, montaż wg instrukcji. Dostawa jest darmowa w ramach całego kraju.

 

Witryna jako rozwiązanie brakującego miejsca we wnętrzu

Witryna jest przestronna. Podoba nam się jej podział na dwie części. Otwarty dział z półkami np.na dekoracje a zamknięty dział na przedmioty, których nie chcecie wystawiać. Efektem jest także podział witryny formą środkowego pasa, który imituje kamień naturalny. Niestety to wszystko wraz z systemem soft cenę podwyższa. Ale jakość witryny będzie was cieszyć kilkadziesiąt lat bez uszczerbku na jej pierwotnym wyglądzie. Długotrwałość, stały odcień materiału, to jest początkowa inwestycja, która nie bawem do was powróci.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Witryna Travis 0197ARGE

Witryna Travis 0197ARGE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 278 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie