Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Wielofunkcyjne rozwiązania do małych pokoi

Od wielu lat sklep Meble Aldo próbuje wprowadzać kolekcje mebli o wzornictwie odpowiednim do małych pokoi. Dlaczego ? To bardzo proste, większość naszych klientów dysponuje mniejszą powierzchnię mieszkaniową. Bardzo popularnymi więc stają się wielofunkcyjne rozwiązania, zwłaszcza łóżek dziecięcych, ponieważ ich odpowiednim doborem możemy zaoszczędzić dużo miejsca w pokoju dla dzieci. Walcząc o każdy centymetr przestrzeni, warto poświęcić kilka chwil na głębszą analizę przed dokonaniem zakupu. Najpierw trzeba zaplanować podział pokoju, nawet w małym pokoju dziecięcym warto jednak zachować strefy do spania, zabawy i nauki. Kupując wielofunkcyjne łóżko, które spełnia funkcję wielu mebli, jest nadzieja, że nawet w małym pokoju pozostanie wiele wolnej przestrzeni..

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS90-44    Dětská postel se zábranou Bonny BOHS9507

 

Oferta belgijskiego producenta

 

Belgijski producent oferuje we swych kolekcjach naprawdę oryginalne, praktyczne i wielofunkcyjne rozwiązania. Kolekcje Bonny i Lollipop oferują nie tylko miejsce do spania ale również wiele przestrzeni do przechowywania i biurko. Kolekcja Bonny oprócz nowoczesnego designu oferuje zasuwane biurko, mnóstwo półek, ale przede wszystkim barierkę po całym obwodzie łóżka. Ale w sprawach bezpieczeństwa to nie wszystko bo oprócz barierki, producent również zadbał o zaokrąglenie krawędzi. Następnym plusem tej kolekcji to szeroka gama kolorów od różowego, niebieskiego i turkusowy aż po oryginalny nadruk w stylu grafitti. W kolekcji Lollipop, podwyższone łóżko pozwoliło na instalację wysuwnego biurka i regału z tekstylnymi szufladami. Również w tym przypadku producent zabezpieczył łóżko barierką i wyposażył w schodki z balustradą. W cenie łóżka oczywiście wkalkulowany jest również stelaż. Łóżko można kupić również samodzielnie lub tylko w kombinacji z biurkiem lub regałem. Możliwości do wyboru i w przypadku tej kolekcji jest naprawdę wiele. Następna kolekcja Pino, również zaskakuje swymi możliwościami, w zasadzie to łóżko jest w stanie zastąpić kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego. Takie łóżko jest idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń. W cenie tego łóżka zyskujemy również biurko, komodę i regał z szufladami i to wszystko w rozmiarach jednego mebla. Oczywiście barierka i stelaż też wliczone są w cenie.

 

    Dětská postel z masivu s úložným prostorem Pino PIHSZG14-B

 

Oferta francuskiego producenta

 

Wielofunkcyjne łóżka z miejscem do przechowywania od francuskiego producenta oferują również oprócz klasycznych szuflad, również dalsze elementy takie jak szafę, komodę, półki czy wysuwane biurko, które w razie potrzeby można zasunąć z powrotem pod łóżko. Jednym z najbardziej popularnych jest wielofunkcyjne łóżko Fabric z wbudowanym biurkiem. W tej kolekcji chodzi ale głównie o szeroką ofertę dalszych elementów pokoju dziecięcego. Od klasycznego łóżka jako najtańszej opcji, aż po łóżko piętrowe z szufladą. Popularne w tej kolekcji są również komoda i szafa. Ostatnią pozycją tej oferty jest kolekcja Battle, która również oprócz wielofunkcyjnego łóżka zawiera wiele samodzielnych elementów do wyboru. Oczywiście i w tej kolekcji jest do dyspozycji zwykłe łóżko, umożliwiające wyposażenie pokoju dla rodzeństwa w kombinacji łóżka zwykłego i wielofunkcyjnego. Wielofunkcyjne łóżko Battle jest podwyższone a każdy centymetr przestrzeni pod łóżkiem jest w pełni wykorzystany. Częścią składową tego łóżka jest biurko, (o nośności 100 kg), półki i mała szafa..

 

Dětská postel Fabric multifunkční    Dětská postel multifunkční Battle 2302COMB

 

Jak sami Państwo widzą, wielofunkcyjne łóżka są idealnym rozwiązaniem do małych pokoi. O tym że jest z czego wybierać mogą się państwo przekonać na stronach sklepu Meble Aldo w kategorii pokoje dziecięce w oddziale łóżka dziecięce z pojemnikami. Życzymy dobrego wyboru przy umeblowaniu pokoju dziecięcego.